Działania priorytetowe dzielnicowych - KPP w Sochaczewie

Działania priorytetowe dzielnicowych

Działania priorytetowe dzielnicowych

Data publikacji 01.11.2016

Rejon I - Boryszew

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia zjawiska spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego w rejonie sklepu u zbiegu ulicy 15 Sierpnia z Boryszewską w Sochaczewie.

Rejon II - Centrum Południe

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu i gromadzenia się młodzieży na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie. 

Rejon III - Centrum Północ

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz wyeliminowania aktów wandalizmu w klatkach schodowych i piwnicy bloku przy Żeromskiego 22 w Sochaczewie. 

Rejon IV - Victoria

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania czynów zakłócających ład i porządek w klatkach schodowych i piwnicy bloku przy Kochanowskiego 37 w Sochaczewie.

Rejon V - Chodaków

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania zakłócania porządku i spoczynku nocnego w rejonie ulicy Grunwaldzkiej 8 w Sochaczewie.

Rejon VI - Gmina Sochaczew

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia spożywania alkoholu w rejonie bloków i sklepu spożywczego w miejscowości Bielice.

Rejon VII - Karwowo

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do ograniczenia spożywania alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Żuków.

Gmina Iłów 

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w rejonie placówek handlowych przy ul. Rynek Staromiejski w Iłowie. 

Gmina Brochów

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania aktów wandalizmu, spożywania alkoholu i grupowania się młodzieży przy pomniku w Śladowie.

Gmina Rybno

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania zjawiska zakłócania ładu, porządku publicznego, czynów o charakterze chuligańskim i spożywania alkoholu w rejonie sklepu i przystanku autobusowego w Erminowie.

Gmina Młodzieszyn

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmowali działania zmierzające do wyeliminowania zjawiska zakłócania ładu, porządku publicznego oraz czynów o charakterze chuligańskim na terenie parku i placu zabaw w Młodzieszynie w godzinach popołudniowych.

Gmina Nowa Sucha

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu przez gromadzącą się młodzież, jak też zakłócania porządku publicznego w rejonie boiska w Kozłowie Szlacheckim.

Gmina Teresin:

Rejon 1

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania spożywania alkoholu w rejonie ulic Szymanowskiej i Torowej w Teresinie.

Rejon 2

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania czynów polegających na kradzieży tablic rejestracyjnych w rejonie PKP w Piasecznicy. 

Rejon 3

Od 1 lutego do 31 lipca 2019 roku policjanci będą podejmować działania zmierzające do wyeliminowania czynów polegających na kradzieży tablic rejestracyjnych w miejscowości Seroki Parcela.

Powrót na górę strony