Dzielnicowy na wyciągnięcie ręki w aplikacji Moja Komenda. - Aktualności - KPP w Sochaczewie

Aktualności

Dzielnicowy na wyciągnięcie ręki w aplikacji Moja Komenda.

Data publikacji 13.04.2017

Sochaczewscy policjanci zachęcają do korzystania z aplikacji Moja Komenda. Dzięki niej odnajdziemy swojego dzielnicowego oraz każdą jednostkę Policji w Polsce.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w zeszłym roku uruchomiło aplikację mobilną „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa również w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

„Moja Komenda” jest dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Usługa jest bezpłatna.

 

Powrót na górę strony