Komisariat Policji w Zakrzewie - KMP w Radomiu

Komisariat Policji w Zakrzewie

Komisariat Policji w Zakrzewie

Data publikacji 13.12.2016

 
 
asp. Radosław Ślusarczyk
 
tel. 696 -497 -051
 
dzielnicowy.zakrzew6@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 806: Janiszew, Dąbrówka Nagórna, Kolonia Piaski, Gózdek, Sosnowica, Gustawów, Legęzów, Taczewska Wola, Taczów, Gulin, Gulinek, Kozia Wola, Zakrzew, Kolonia Zakrzew, Marianowice, Zakrzewska Wola, Jaszowice, Golędzin, Natalin, Kolonia Jaszowice 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Zakrzewie asp. Radosław Ślusarczyk

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w rejonie sklepu w miejscowości Marianowice.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Radosław Ślusarczyk zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
 
mł.asp. Mariusz Grabski
 
tel. 696 -497- 025
 
dzielnicowy.zakrzew3@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 803: Kowalanka, Wacławów, Wolanów, Wola Wacławowska, Strzałków,  Kacprowicze, Ślepowron, Podlesie, Kowala Duszocina, Franciszków, Chruślice, Sławno, Podkończyce, Gawronie
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Zakrzewie mł. asp. Mariusza Grabskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie stacji paliw w miejscowości Strzałków.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Mariusz Grabski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
st.asp. Rafał Zacharski
 
tel. 797- 017- 421
 
dzielnicowy.zakrzew5@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 805: Wacyn, Bielicha, Milejowice, Cerekiew, Kozinki, Nieczatów, Mleczków, Podlesie Mleczkowskie, Zatopolice
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Zakrzewie st.asp. Rafał Zacharski 

Zakładanym celem do osiągnięcia  w okresie od 01.07.2019 r do 31.12.2019 r jest wyeliminowanie spożywania alkoholu i niszczenia mienia w rejonie sklepu w miejscowości Milejowice.

W związku z powyższym dzielnicowy st.asp. Rafał Zacharski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. 

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.