Komisariat Policji w Skaryszewie - KMP w Radomiu

Komisariat Policji w Skaryszewie

Komisariat Policji w Skaryszewie

Data publikacji 13.12.2016

 

 

asp.szt. Konrad Świetlik

tel. 519-035-495

dzielnicowy.skaryszew1@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 601: Skaryszew: ul. Asnyka, Mickiewicza, Akacjowa, Bławatna, Błonie, Bluszczowa, Bogusławska, Chrobrego, Chabrowa, Cicha, Czeremchowa, Miłosza, Dzierzkowska, Chopina, Gajowa, Gimnazjalna, Sienkiewicza, Malczewskiego, Kochanowskiego, Matejki, Krasickiego, Jaśminowa, Jodłowa, Słowackiego, Kalinowa, Wyszyńskiego, Krótka, Kunegundy, Kwiatowa, Makowa, Malinowa, Konopnickiej, Skłodowskiej-Curie, Kopernika, Młynarska, Modrzewiowa, Odrodzenia, Orzechowa, Partyzantów, Piaseckiego, Podolszyny, Polna, Przyleśna, Radomska, Rynek, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Żeromskiego, Storczykowa, Szkolna, Kościuszki, Targowa, Twarogowa, Witosa, Wincentowska, Szymborskiej, Reymonta, Kossaka, Wojska Polskiego, Zachodnia, Zielona, Żytnia

Makowiec, Chomentów Puszcz, Chomentów Szczygieł, Chomentów Socha, Wilczna, Gębarzów, Gębarzów Kolonia, Stanisławów, Magierów

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Skaryszew asp.szt. Konrad Świetlik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020 r. do 30.06.2020 r. jest wyeliminowanie osób gromadzących się w rejonie placu zabaw  w Skaryszewie u zbiegu ulic Kochanowskiego i Chabrowej spożywających alkohol i zakłócających ład i porządek. 

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Konrad Świetlik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 

asp.szt. Mariusz Nobis

tel. 519 - 035 -267

dzielnicowy.skaryszew2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 602: Anielin, Antoniów, Bogusławice, Bujak, Dzierzkówek Stary, Dzierzkówek Nowy, Edwardów, Grabina, Huta Skaryszewska, Janów, Kazimierówka, Kobylany, Kłonowiec Koracz, Kłonowiec Kurek, Maków, Maków Nowy, Miasteczko, Modrzejowice, Modrzejowice Kąty, Niwa Odechowska, Odechów, Odechowiec, Sołtyków, Podsuliszka, Wymysłów, Wólka Twarogowa, Tomaszów, Zalesie

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Skaryszew asp.szt. Mariusz Nobis

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020 r. do 30.06.2020 r. jest wyeliminowanie osób gromadzących się w rejonie szkoły w Odechowie spożywających alkohol i zakłócających ład i porządek publiczny.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Mariusz Nobis zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 

mł.asp. Sylwester Malmon

tel. 696- 497 - 048

dzielnicowy.skaryszew4@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 604: Grzmucin, Kiedrzyn, Klwatka, Kłonów, Kłonówek Wieś, Kłonówek Kolonia, Niemianowice, Małęczyn Stary (ul. Radomska, Zachodnia, Szkolna, Makowska, Wschodnia, Ziembickiego), Małęczyn Nowy (ul. Bankowa, Kościelna, Lubelska, Makowska, Szkolna), Małęczyn Pieńki

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Skaryszewie mł. asp. Sylwester Malmon

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020 r. do 30.06.2020 r. jest wyeliminowanie gromadzenia się osób w rejonie szkoły w miejscowości Małęczyn, które spożywają tam alkohol, zakłócają porządek i ład publiczny, zaśmiecają i niszczą mienie. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Sylwester Malmon zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz osób przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 

asp.szt. Zbigniew Wolszczak

tel. 696- 497- 059

dzielnicowy.skaryszew3@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 603: Budy Niemianowskie, Czarny Lasek, Drożanki, Kuczki Kolonia, Kuczki Wieś, Lipiny, Piskornica, Podgóra, Wojsławice, Karszówka, Gózd (ul. Radomska, Starowiejska, Osiedlowa, Adamów, Lekarska, Szkolna, Kościelna, Czarneckiego, Północna, Wschodnia)

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP Skaryszew  asp. szt.  Zbigniewa Wolszczak

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020 r. do 30.06.2020 r.  jest wyeliminowanie gromadzenie sie osób, spożywania alkoholu oraz niszczenia mienia  w rejonie szkoły w miejscowości Kuczki Kolonia.


W związku z powyższym dzielnicowy  asp.szt. Zbigniew Wolszczak  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony