Komisariat Policji w Jedlińsku - KMP w Radomiu

Komisariat Policji w Jedlińsku

Komisariat Policji w Jedlińsku

Data publikacji 13.12.2016

 
mł.asp. Edyta Zaczkowska
 
tel. 696- 497- 039
 
dzielnicowy.jedlinsk2@ra.policja.gov.pl
 

Rejon służbowy nr 702: Bierwce, Bierewiecka Wola, Boża Wola, Budki Wierzchowskie, Czarna Rola, Czarny Ług, Godzisz, Janki, Jedlanka, Jedlińsk, Jeziorno, Kępiny, Kruszyna, Lisów, Wierzchowiny, Moczydło, Narty, Nowa Wola, Nowe Zawady, Stare Zawady, Obózek, Piaseczno, Piaski, Plasków, Romanów, Urbanów, Gryzów, Józefów
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP Jedlińsk mł.asp. Edyta Zaczkowska

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od  01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  w okolicy sklepu w miejscowości Kępiny

W związku z powyższym dzielnicowa mł.asp. Edyta Zaczkowska zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie lub przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub kontaktowanie się z dzielnicową.

.

 
 

 

mł.asp. Paweł Wójcik  
 
tel. 696- 497- 078
 
dzielnicowy.jedlinsk1@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 701: Klwatka Szlachecka, Kamińsk, Klwaty, Piastów, Józefówek, Marcelów, Wola Gutowska, Gutów, Ludwików, Górna Wola, Jankowiec, Mokrosęk, Bród, Wsola, Wielogóra
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP Jedlińsk mł.asp. Paweł Wójcik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  w okolicy sklepu w miejscowości Wsola.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Paweł Wójcik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie lub przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub kontaktowanie się z dzielnicowym.

              

 

 

 
Powrót na górę strony