Komisariat Policji w Iłży - KMP w Radomiu

Komisariat Policji w Iłży

Komisariat Policji w Iłży

Data publikacji 13.12.2016

 
 
asp.szt. Jarosław Słomka
 
tel. 696- 497- 063
 
dzielnicowy.ilza1@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 501: ul. Błazińska, Bodzentyńska (nr nieparzyste), Jakubowskiego, Kaleta, Kowalska, Krzemieniec, Mostowa (nr parzyste), Orła Białego, Pankowszczyzna, Partyzantów ( nr parzyste od 8 i nieparzyste od 21), Podzamcze nr 1-15, Powstania Listopadowego, Przy Murach, Radomska (nieparzyste 1-15), Ratuszowa, Rynek nr 5-17, Św. Franciszka, Tylna, Warszawska, Zamłynie, Zawady, osiedle Stanisława Staszica
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży asp. szt. Jarosław Słomka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie gromadzenia się młodzieży oraz  spożywania przez nich alkoholu i śrdków odurzających w rejonie garaży na ulicy Orła Białego.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Jarosław Słomka zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w  tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy!

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się  z dzielnicowym.

 
 

 

 
 
mł.asp. Paweł Kowalski
 
tel. 696- 497- 062
 
dzielnicowy.ilza2@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 502: ul. Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bodzentyńska (nr parzyste), Czachowskiego, Doktor Anki, Droga Biskupcowa, Garbarska, Garncarska, Kampanii Wrześniowej, Kochanowskiego, Kościuszki, Langiewicza, Leonarda, Leśmiana, Milenijna, Mostowa (nr nieparzyste), Na Probostwo, Partyzantów, Peowiaków, Piłsudskiego, Pl. 11-go Listopada, Płk. Muzyki, Podzamcze, Polna, Powstania Styczniowego, Przemysłowa, Przy Malenie, Przytulna, Radomska, Rębajły, Rynek, Słoneczna, Staromiejska, Tatarska, Trakt Seredzki, Wołyniaków, Wójtowska, Wójtowski Młyn, Zacisze, Zuchowiec
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży  mł.asp. Paweł Kowalski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.07.2019 do 31.12.2019 r. jest ograniczenie gromadzenia się młodzieży w okolicach cmentarza na ulicy Powstania Styczniowego i przypadków handlu środami odurzającymi.

W związku z powyższym dzielnicowy  mł.asp. Paweł Kowalski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym  rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, reagujemy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 
 
 
mł.asp. Sylwester Stępnik
 
tel. 506 - 158 - 259
 
dzielnicowy.ilza5@ra.policja.gov.pl
 
 Rejon służbowy nr 505: Błaziny Górne, Chwałowice, Jedlanka Nowa, Jedlanka Stara, Kotlarka, Małomierzyce, Maziarze Nowe, Maziarze Stare, Piłatka, Prędocin Kolonia, Prędocin, Prędocinek
 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży mł. asp. Sylwestra Stępnik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.07.2019 do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie kłusownictwa na terenie lasów w miejscowości Małomierzyce, Chwałowice, Jedlanka Nowa, Jedlanka Stara.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Sylwester Stępnik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 
 
 
asp.szt. Leszek Nowakowski
 
tel. 696 - 497- 061
 
dzielnicowy.ilza4@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 504: Białka, Błaziny Dolne, Jasieniec Iłżecki Dolny, Jasieniec Iłżecki Górny, Jasieniec Maziarze, Koszary, Kruki, Marcule, Nowy Jasieniec Iłżecki, Pastwiska, Piotrowe Pole
 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży asp.szt. Leszek Nowakowski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie 01.07.2019 do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie  spożywania alkoholu  i środków odurzających w miejscowości Jasieniec Iłżecki Dolny.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Leszek Nowakowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
asp.szt. Cezary Zaborski
 
tel. 696 - 497- 064
 
dzielnicowy.ilza3@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon  służbowy nr 503: Alojzów, Florencja, Gaworzyna, Kajetanów, Krzyżanowice, Michałów, Pakosław, Pieńki, Płudnica, Kolonia Seredzice, Seredzice Zawodzie, Seredzice, Starosiedlice, Walentynów
 
 
Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP w Iłży asp. szt. Cezarego Zaborskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest ograniczenie przypadków gromadzenia się młodzieży w rejonie opuszczonych budynków miejscowości Pakosław i ewentualnego rozpowszechniania środków odurzających.

W związku z powyższym starszy dzielnicowy asp. szt. Cezary Zaborski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa,  zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję  lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony