Komisariat III Policji - KMP w Radomiu

Komisariat III Policji

Komisariat III Policji

Data publikacji 13.12.2016

Oś. Południe I, II

 

 

asp.szt. Artur Bednarski

tel.  600- 227- 306

dzielnicowy.batalionowchlopskich3@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 303: Boczna, Czarnoleska, Elegii, Gospodarcza,  Gębarzewska,  Łąkowa (nr 1-60), Kosynierów, Limanowskiego (od nr 103 do 125), Posłów Greckich, Starowiejska, Sycyńska (od nr 6 do 12), Toruńska (nr nieparzyste), Tygodniowa, Urszuli, Wjazdowa, (nr parzyste), Zagonowa. 

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu asp.szt. Artur Bednarski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu i zakłócania porządku publicznego w rejonie bloków na ul. Gębarzewskiej

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Artur Bednarski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


oś. Południe II

 

 

mł.asp. Ewa Witkowska

tel. 696 -497- 047

dzielnicowy.batalionowchlopskich4@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 304: Łąkowa (nr 60-120), Sycyńska (nr od 14 -39), Barycka, Elegii, Gospodarcza, Gródecka, Helleńska, Januszewskiego, Kasandry, Konarska, Padewska, Parysa, Pieśni, Policja, Potokowa, Renesansowa, Sobótki, Trojańska, Warsztatowa, Zamoyskiego, Wierzbicka.

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu mł. asp. Ewa Witkowska

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie  spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ulicy Helleńskiej 3.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Ewa Witkowska zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Wośniki, Halinów

 

 

asp. Marcin Sasal

tel. 696- 497- 072

dzielnicowy.batalionowchlopskich6@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 306: Borysewicza, Bulwarowa, Ceramiczna, Chodkiewicza, Czereśniowa, Długa, Formierska, Gawdzickiego, Genewska, Grunwaldzka, Halinowska, Hipoteczna, Hodowlana, Kredowa, Kielecka (od nr 77 do 141 oraz od 86-174), Kieszkowska, Kolorowa, Kończycka, Wapienna, Wolanowska, (od nr 122 do granic miasta), Wośnicka, Zachodnia, Zdrojowa, Żywockiego, Lazurowaa, Limanowskiego (od nr 132 do Młyńskiej), Madrycka, Marglowa, Małcużyńskiego, Maratońska (od nr 57 do  65), Mosiołka, Mostowa, Nizinna, Nobla, Olimpijska, Orońska, Owalna, Paryska, Pasterska, Peryferyjna, Pianistów, Połaniecka, Poselska, Pośrednia, Praska, Przerwy-Tetmajera, Rzymska, Senatorska, Siarczyńskiego, Skrajna, Sławna, Spokojna, Srebna, Strycharska, Sucha, Wiolinowa, Wstępna,

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu asp. Marcin Sasal

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie placu zabaw przy ul. Długiej.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Marcin Sasal zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Kozia Góra

 

 

asp.szt. Dariusz Wójcik

tel.  695- 889- 950

dzielnicowy.batalionowchlopskich9@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 309: Belska, Borówkowa, Chłopska, Drewniana, Drzewiecka, Gielniowska, Goszczewicka, Kacza, Kielecka, (od nr 8 do 84), Kleberga, Klonowa, Lwowska, Kocka, Konecka, Korzeniowa, Kozia, Topiel, Wstępna, Zawilcowa, Lipowa, Milejowicka, Miodowa, Mylna, Olszynowa, Opoczyńska, Poprzeczna, Potworowska, Przytycka (od nr 1 do 75), Przysuska, Robotnicza, Rządowa, Siewna, Spadzista, Stroma, Śliska, Taczowska, Topiel, Wirowa, Wolanowska (od nr 2 do 120 oraz  od 1 - 99), Zakrzewska, Zawilcowa.                      

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu asp.szt. Dariusz Wójcik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zakłócania ładu i porządku publicznego oraz  niszczenia mienia w rejonie ulicy Wolanowskiej.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Dariusz Wójcik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie okolicy o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Kaptur, Wacyn

 

 

 

 

tel. 696 -497- 015

dzielnicowy.batalionowchlopskich10@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 310: Ceglana, Chłodna, (od nr 1 do 46), Ciesielska, Czarnieckiego (od nr 1 do 23), Czwartków, Dobra, Dworska, Gęsia, Jałowcowa, Kapturska (od nr 1 do 35), Klementyny, Kołodziejska, Krańcowa, Krótka, Szczęśliwa, Traktorzystów, Urodzajna, Urocza, Wacyńska, Warneńska, Wernera, Widok, Wieżowa, Wrzosowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Zajęcza, Zielona, Langiewicza, Listopadowa, Lamana (od nr 1 do 7), Malczewskiej, Masztowa, Mareckiego (nr parzyste), Morelowa, Morwowa, Na Stoku, Nadziei, Niecała, Nowofolwarczna, Nowospacerowa, Okulickiego (str parzysta), Osiowa, Polna, Przytycka, (od nr 2 do granic miasta), Radiowa, Równa, Al.Róż, Sanocka, Sapowa, Sarnia, Saska, Sierpniowa, Spółdzielcza, Stolarska, Żyzna.

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie gromadzenia się młodzieży i zakłócania ładu i porządku publicznego, a także spożywania alkoholu w rejonie szkoły na ulicy Ceglanej.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Planty

 

 

asp.szt. Robert Orzechowski

tel.  696 -497 -073

dzielnicowy.batalionowchlopskich1@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 301: Blaszana, Bławatna, Browarna, Browarna, Chałubińskiego, Cicha, Jarzyńskiego, Jastrzębia, Juliusza, Kościuszki (str. nieparzysta), Krzywa, Limanowskiego (od nr 1 do 27), Mariacka, Młodzianowska (nr 1-24), Narutowicza ( od ul. Kościuszki do Limanowskiego str. nieparzysta), Planty ( nr od 9 do 25), 1905 Roku  (od nr 2 do 30) Ks. Sedlaka, Słodowa, Tytoniowa ( nr nieparzyste), Wicherka, Zakręt.   

 

Plan działania priorytetowego 

Dzielnicowego KP III w Radomiu  asp. szt. Robert Orzechowski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, dewastacji mienia oraz demoralizacji nieletnich w rejonie ul. Młodzianowskiej.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Robert Orzechowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Kaptur, Koniówka

 

 

asp. Rafał Świetlik

tel.  696- 497- 036

dzielnicowy.batalionowchlopskich11@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 311: Adwentowicza, Błędowska, Borkowskiech, Bratnia, Budowlanych, Chabrowa, Chłodna (od 48-96), Czarnieckiego (od nr 63 do 120), Dekarska, Folwarczna, Głęboka, Gołębia, Grodzickiego, Iglasta, Instalatorów, Janowska, Trzcinowa, Ks.Ziei, Zwarta, Zwierzyniecka, Klwatecka, Konopna, Kraszewskiego, Letniskowa, Luźna, Łamana, (od nr 18 do 28), Modra, Mokra, Murarska, Myśliwska, Namysłowskiego,Niedbalskiego, Obozowa, Olędzkiego, Kapturska nr parzyste Ks.T.Ofiary, Paska, Pionierów, Powały Przodowników, Puszczańska, Radosława, Romanowskiego, Słoneczna, Stodolna, Szarych Szeregów (str parzysta), Wernera (parzyste od nr 14), Warszawska  (str nieparzysta do granic miasta), Orkana, Kasztelańska, Andersena, Stromiecka, Sznajdera, Adwentowicza, Grobickiego, Grójecka, Olędzkiego, Malawskiego, Mydlana, Mroza, Legackiego, Juranda, Jagienki, Kurdwanów, Kudły, Modzelwskiego, Ozdobna, Ożoga, Kultysa, Christnianiego, Niedbalskiego, Trzebińskiego, Cichawy, Janiszewska, Klejowa, Pomarackiego, Rybna, Żywa, Radosna

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu asp. Rafał Świetlik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie ul. Mroza 3/5.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Rafał Świetlik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Żakowice

 

 

 

mł.asp. Piotr Janik

tel. 696- 497- 022

dzielnicowy.batalionowchlopskich2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 302: Biegunowa, Bracka, Broniewskiego, Bukowa, Chopina, Frontowa, Gdyńska, Gościnna, Grabowa, Grudniowa, Grzecznarowskiego (od Dowkonta do torów kolejowych nr parzyste, Hutnicza, Jesionowa,  Kujawska, Kurpiowska, Kuśnierska, Limanowskiego (od nr 37 do 118), Szenwalda, Tartaczna, Topolowa, Tytoniowa ( nr parzyste), Toruńska ( nr parzyste), Ks. Łukasika, Łowicka, Marywilskiej, Mazurska, Młodzianowska ( nr 26 - 65) Modrzewiowa, Obrońców, Ordona, Osadnicza, Październikowa, Przepustowa, Pucka, 1905 Roku ( nr 30 - 68), Skarbowa, Składowa, Sosnowa, Styczniowa, Tkacka, Torowa, Wjazdowa ( nr nieparzyste), Żakowicka.      

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu  mł.asp. Piotr Janik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie sklepu przy ul. Limanowskiego 93. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Piotr Janik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Potkanów, Pruszaków

 

 

asp.szt. Marek Gołosz

tel. 696 - 497- 021

dzielnicowy.batalionowchlopskich5@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 305: Borysewicza, Czajkowskiego, Dworzaka, Elsnera, Fundowicza,  Joteyki, Kasandry, Konarska, Kielecka, (od nr 143 do granic miasta), Kłosowa, Kosynierów, Koszykowa, Krychnowicka (od  Starokrakowskiej do granic miasta), Krupińskiego, Michałowskiego, Londyńska, Ludwinowska, Świętojańska, Tokarska, Wielkopolska, Wieniawska,  Żelazna, Żeleńskiego, Michałowskiego, Młyńska, Modrzejewskiej, Nadrzeczna, Namysłowskiego, Nasypowa, Noskowskiego, Nowowiejskiego, Odlewnicza, Ogińskiego, Okrężna, Orna, Plac Zgody, Potkanowska, Różyckiego, Stalowa,  Starokrakowska, Starożelazna, Stawowa, Strunowa, Sygietyńskiego Szydłowiecka, Szymanowskiego.      

             

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu asp. szt. Marek Gołosz

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w rejonie sklepu ul. Potkanowska 1.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Marek Gołosz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz osób przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Zamłynie, Stare Miasto

 

 

 

 

mł.asp. Marcin Stępień

tel. 696- 497- 008

dzielnicowy.batalionowchlopskich8@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 308: Bytomska, Chmielna, Garbarska, Gliniana, Główna, Grottgera, Kielecka (nr  1-77), Klonowca, Kostki Napierskiego, Krucza, Szeroka, Zgodna,  Malinowa,  Natolińska, Odrzańska, Okulickiego  (nieparzyste od 15-89), Pamięci Katynia, Planowa, Płocka, Podhalańska, Przeskok, Racławicka, Rawska, Skórzana, Asnyka, Bednarska Bagienna, Dębowa (nr parzyste do 68), Floriana, Fredry, Jaworowa, Lustrzana, Limanowskiego ( nr 2 do 72) Okulickiego (nr 1-89), Piotrówka Piwna, Plac Stare Miasto, Przechodnia, Staromiejska, Redutowa, Wacława, Zgodna

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu mł. asp. Marcin Stępień

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie  spożywającego alkohol oraz zakłócającego ład i porządek publiczny  w rejonie sklepu ul. Garbarska 86.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Marcin Stępień zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym  rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Borki

 

 

mł.asp. Łukasz Adamczyk

tel. 696- 497- 074

dzielnicowy.batalionowchlopskich7@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 307: Batalionów Chłopskich, Dębowa (nr 68 - 72), Kamienna, Kasztanowa, Kosowska, Krasickiego,Limanowskiego (nr 78-130) Maratońska (nr 3 - 55), Mączna, Pawia, Podmokła ( nr nieparzyste),  Sikorskiego, Szczygła, Zalewowa,

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP III w Radomiu mł.asp. Łukasz Adamczyk

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 roku do 31.12.2019 roku jest wyeliminowanie  spożywania alkoholu w okolicy bloku przy ul. Limanowskiego 78.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Łukasz Adamczyk  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie oraz osób przemieszczających się w  tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 

 

 

Powrót na górę strony