Komisariat II Policji - KMP w Radomiu

Komisariat II Policji

Komisariat II Policji

Data publikacji 13.12.2016

oś. Nad Potokiem
 
 
 
 
mł.asp. Daniel Plęs
 
tel. 696 -497- 070
 
dzielnicowy.radomskiego1@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr 201: 25-go Czerwca od nr 54 do 72, Filtrowa, Struga od 54 do 60, Zbrowskiego 1 - 45, Wodna, Park Leśniczówka, Młynarska, Batorego, Żeromskiego - strona nieparzysta od nr 75 do 109,  Kolberga, Fałata, Siemierackiego, Lindego.

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  mł. asp.  Daniel  Plęs

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu  w rejonie ul. Filtrowej 7.

W związku z powyższym dzielnicowy mł asp Daniel Plęs zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 
 
Oś. Nad Potokiem
 

 

mł.asp. Piotr Dorożyński 
 
tel. 696 -497- 067
 
dzielnicowy.radomskiego2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 202: ul:Struga od Grzybowskiej do Kozienickiej, Olsztyńska, Kozienicka od nr 2 do nr 74, Sadkowska, Szklana od Katowickiej do Struga, Struga od 76 do 110, Daleka, Cygańska, Magazynowa, Twarda, Towarowa, Beneta 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  mł. asp. Piotr Dorożyński

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Olsztyńska 31.

W związku z powyższym dzielnicowy mł asp Piotr Dorożyński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Oś. Gołębiów I
 
 
 
asp. Dariusz Rektus
 
tel. 696 -497- 033
 
dzielnicowy.radomskiego3@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 203: ul: Kotarbińskiego, Zientarskiego, Obrońców Warszawy, Orląt Lwowskich, Powstańców Śląskich, Ks. Skorupki, Andersa, Gołębiowska, Gryczana, Żółkiewskiego, Zbrowskiego od nr 80.
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu asp. Dariusz Rektus

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu oraz porządku publicznego w rejonie  ul. Kotarbińskiego 4.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Dariusz Rektus zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 
Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny

 

 
 

 

asp.szt. Mariusz Pakuła
 
tel. 797- 017- 424
 
dzielnicowy.radomskiego4@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 204: ul: Rodz. Ziętalów, Zubrzyckiego, Kozienicka od ronda, Energetyków,   Żółkiewskiego, Lesiowska, Północna, Potkańskiego, Podleśna, Nowacia, Lema, Bakalarza, Wiśniewskiego, Botaniczna, Gackiego, Esperanto, Zamenhofa, Pacyńska, Beina,    Egeimana, Hempla, Koralowa, Makowa, Skowrońskiego, Krzywickiego, Gierymskich, Bełżeckiego, Poduchowna,  Małopolska, Chmielnickiego, Haliny Hermanowicz, Kędzierskiego. Królikowskiego, Zwolińskiego. M. Gajl. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu asp.szt. Mariusza Pakuła

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w okolicy bloku przy ul. Marii Gajl  29.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Mariusz Pakuła zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie  o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Sadków, Długojów, Malenice
 
 

 

sierż.szt. Robert Deja
 
tel. 696 -497- 020
 
dzielnicowy.radomskiego5@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 205: ul: Poranna, Lubelska od nr 118, Lotnicza, Ogrodnicza od nr 68, Hubalczyków,  Inspektowa, Reymonta, Skaryszewska, Potrzebna, Skrzydlata, Bystra, Kmicica,  Płaska,  Szara, Malenicka, Tęczowa, Rzeckiego, Błękitna, Oleńki, Leszczynowa, Grota-Roweckiego, Szeroka Droga, Słowackiego od granic miasta do Wojska Polskiego, Wojska Polskiego
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu sierż.szt. Robert Deja

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w okolicy sklepu Sadków 2.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż.szt. Robert Deja zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy przypadki łamania prawa, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Dzierzków
 
 

 

mł.asp. Sławomir Kopeć
 
tel. 696 -497- 034
 
dzielnicowy.radomskiego6@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 206: ul: Beneta, Ciemna, Gdańska, Długojowska, Dzielna, Daleka, Giserska, Górna, Gromadzka, Janowiecka, Jasna, Kaszubska, Kościelna, Kwiatowa, Krzyżowa, Komunalna, Kochanowskiego, Kalińska ,Kozienicka, Ludwinowska, Lechicka, Lubelska, Metalowa, Miedziana, Małęczyńska, Magazynowa, Nałęczowska, Okrzei, Odrodzenia, Ogrodnicza, Odechowska, Promyka, Puławska, Podmiejska, Pomorska, Średnia, Szeregowa, Wróblewskiego, Wrocławska, Wesoła, Twarda, Tadeuszowska, Zwolińskiego, Przelotna, Smolna, Szeregowa, Szczecińska, Słowackiego od nr 57 do 169 i od 24 do 146, Pomorska, Żurawia  
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  mł.asp. Sławomir Kopeć

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r do 31.12.2019 r jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Giserskiej 21.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Sławomir Kopeć zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.


 

Czachówek

 

 

mł.asp. Piotr Rafalak
 
tel. 600- 449- 277
 
dzielnicowy.radomskiego7@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 207: ul: Czachowskiego, Nowogrodzka, Dzierzkowska, 25-goCzerwca od 2 do 52, Zacisze, Prażmowskiego od 22 do Czachowskiego, Słowackiego od 2 do 22 i od 19 do 51.Żeromskiego od 25-ego Czerwca do wiaduktu. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom  mł.asp. Piotr Rafalak

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Słowackiego 35.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Piotr Rafalak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku, kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 
Glinice
 
 

 

asp.szt. Dominik Barszcz
 
tel. 600 - 493 - 452
 
dzielnicowy.radomskiego8@ra.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr 208: ul: Biała, Błotnia, Czeremchowa, Domagalskiego, Dygasińskiego, Dąbrowskiego, Fabryczna, Grzecznarowskiego, Graniczna, Hoża, Inwalidów Woj., Jarzynowa, Jaśminowa, Kolejowa, Kośna, Kwiatkowskiego, Klinowa, Konopnickiej, Lubońskiego, Mikołaja z Radomia, Makowska, Niemcewicza, Norwida, Owocowa, Poznańska, Placowa, Prosta, Pusta, Strzelecka, Śląska, Wrześniowskiego, Wschodnia, Zagłoby, Zielińskiego, Zapolskiej, PCK .  

 

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 208

Dzielnicowego KP II W Radomiu asp.szt. Dominik Barszcza 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie bloku na ul. Mazowieckiego 13.

W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Dominik Barszcz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

 Idalin , Janiszpol

 

 

 

 

tel. 797 -017- 538

dzielnicowy.radomskiego9@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 209: ul: Bursztynowa, Bluszczowa, Bliska, Brzechwy, Bieszczadzka, Banacha, Brailla, Bacewicza, Borowa, Diamentowa, Derkacza, Deparasińskiego, Gdańska, Gliwicka, Gnieźnieńska, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Gołaszewskiego, Grzebieniowa, Galla, Indycza, Idalińska, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Janiszpolska, Sadowa, Korczaka, Kruczkowskiego, Kasprowicza, Laskowa, Ludowa, Łomżyńska, Makuszyńskiego, Matejki, Mazowiecka, Mikosa, Milenijna, Majątkowa, Nałkowskiej, Naruszewicza, Osińskiego, Połabska, Perłowa, Przejazd, Piękna, Paciaka, Rzeszowska, Równoległa, Rumiankowa, Szmaragdowa, Starachowicka, Kalinowa, Piotra Skargi, Sołtykowska, Studzienna, Śnieżna, Świerkowa, Wiosenna, Willowa, Wiśniowa, Wiertnicza, Wnukowskiego, Wodociągowa, Tuwima, Zbożowa, Zamknięta, Wyścigowa,  Syrokomli, Długosza, Jarzębinowa, Majowa, Źródłowa, Bacha, Witkacego, Jastrzębskiego,

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym  w rejonie ul. Mazowiecka 12.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.


 

Oś. Ustronie

 

 

asp.szt. Tomasz Pałgan

tel. 797- 017- 423

dzielnicowy.radomskiego10@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr 210: ul. Osiedlowa, Jerzego Radomskiego

 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II Radom   asp. szt. Tomasza Pałgan

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie boiska sportowego ul. Osiedlowa 36.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Tomasz Pałgan zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


Oś. Prędocinek, Godów

 

 

 

 
 
tel. 797 - 017 - 539
 
dzielnicowy.radomskiego11@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 211: ul: Altanowa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Ciborowska, Cisowa, Czackiego, Drzymały, Gajowa, Godowska, Gruntowa, Jeleniogórska, Lipska, Łanowa, Łysogórska, Opolska, Ostrowiecka, Pola Wincentego, Rolnicza, Wiejska strona nieparzysta, Witkacego strona parzysta, Wyścigowa do nr 26, Zielna, Jana Pawła II-go od ulicy Sandomierskiej do Młodzianowskiej, strona parzysta. 
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KP II w Radomiu

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym w rejonie sklepu spożywczego ul. Lipska 5.

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 
Oś. Młodzianów
 

 
mł.asp. Jarosław Szczepaniak
 
tel. 797- 017- 422
 

dzielnicowy.radomskiego12@ra.policja.gov.pl

 
Rejonu służbowego nr 212: ul. Bartnicza, Brzozowa, Bukietowa, Chemiczna, Chęcińska, Czarna, Działkowa, Eplera,  Gajowa do nr 78, Gazowa, Głucha, Godowska od nr 50, Góralska, Jodłowa, Krynicka, Leśna, Lotna, Łączna, Marjańskiego, Młodzianowska od nr 91, Otwarta, Południowa, Ptasia, Radostowska, Sierpowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Towarzyska, Wiejska strona parzysta, Wierzbowa, Wydmowa, Zakopiańska
 

Plan działania priorytetowego

Dzielnicowego KPII w Radomiu mł.asp. Jarosław Szczepaniak

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu ul Świętokrzyska 5.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Szczepaniak Jarosław zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie  oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


 

Oś. Ustronie
 
 
asp.szt. Wojciech Kogut
 
tel. 797- 017- 425
 
dzielnicowy.radomskiego13@ra.policja.gov.pl
 
 
Rejon służbowy nr 213: ul: Grenadierów, Gagarina, Komandosów, Jana Pawła II nieparzyste, do Grzecznarowskiego (rondo) do ul. Sandomierskiej, Sandomierska, Orzechowa
 

Plan działania priorytetowego 

Dzielnicowego KP II Radom  asp. szt. Wojciech Kogut

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.12.2019 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu  w rejonie bloku Radom ul. Komandosów 2.


W związku z powyższym dzielnicowy asp.szt. Wojciech Kogut zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące prawo, zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję na numer 997  lub skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony