Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo podczas wstępów - Aktualności - KMP w Radomiu

Aktualności

Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo podczas wstępów

Data publikacji 02.02.2018

Policjanci ze Skaryszewa oraz z Radomia, 19 i 20 lutego będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas największych w Polsce targów koni. Impreza jak dotąd przebiega spokojnie. Wszyscy funkcjonariusze będą dbać o to, by impreza odbyła się bez zakłócania porządku.

Wstępy czyli Skaryszewski Jarmark Koński to impreza handlowo-folklorystyczna o kilkusetletniej tradycji. Zjeżdżają się na nią hodowcy koni, rolnicy i eksporterzy z całego kraju, a także z zagranicy. Podczas jarmarku eksponowane są między innymi akcesoria rymarskie, sprzęt rolniczy, wyroby rzemieślnicze, rzemiosło oraz sztuka ludowa.

W tym roku organizatorzy zmienili regulamin dlatego zachęcamy do zapoznania się ze zmianami. M.in. wjazd na teren jarmarku rozpocznie się dopiero od godz. 5, dlatego prosimy aby nie przyjeżdżać np. w nocy aby nie blokować drogi czy pobocza. Poza tym na teren jarmarku można wjeżdżać pojazdami o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej – 7,5 tony. Funkcjonariusze sprawdzać będą m.in. czy pojazdy przewożące zwierzęta są do tego przystosowane.

 

Więcej informacji o tegorocznych wstępach:

http://www.skaryszew.pl/cms/24774/wstepy-2018

Justyna Leszczyńska

Powrót na górę strony