Dzielnicowy Rej. nr I - Dzielnicowy Miasta Przasnysz Rej. nr. I - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Miasta Przasnysz Rej. nr. I

Dzielnicowy Rej. nr I

Data publikacji 29.08.2017

mł.asp. Andrzej Mikulski

 

tel. (048) 29 7567271 lub 506 892 228

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny  w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 , 112 lub 29 7567200.

 

e-mail: dzielnicowy.przasnysz1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby.

 

Rejon NR I obejmuje swym zasięgiem ulice:

3-go Maja, Bagienna, Chabrowa, Chełchowskiego, Ciechanowska, Czeladnicza, Dąbrowskiego, Długa, Dobra, Dworska, Gdańska, Glinki, Gołymińska, Hoppego, Inżynierska, Joselewicza, Kacza, Kąpielowa, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Kryszkiewicza, Krzywa, Kurpiowska, Leszno, Ławnicza, Łąkowa, Mazowiecka, Miła, Młodych, Mostowa, Nadrzeczna, Nowowarszawska, Obrońców Westerplatte, Okopowa, Piękna, Polna, Poziomkowa, Prosta, Przechodnia, Pstra, Reja, Rowerowa, Ruda, Rumiankowa, Rynek, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Sienna, Słoneczna, Spokojna, Szpitalna, Św. Wojciecha, Targowa, Tylna, Warszawska, Waska, Wiejska, Zacisze, Zamkowa, Zawodzie, Zielona.

 

Plan priorytetowy na  II  półrocze 2018 roku

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w II połowie bieżącego roku  jest ograniczenie spożywania alkoholu w rejonach ulic :

  • Przasnysz, ul. Joselewicza - spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zakłócanie ładu i porządku publicznego, zaśmiecanie miejsca publicznego, głównie w godzinach wieczorowo-nocnych od piątku do niedzieli.
  • Przasnysz ul. Łąkowa  - rejon ścieżki rowerowej – spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zaśmiecanie miejsca publicznego, zakłócanie ładu i porządku publicznego, uszkodzenia mienia, głównie w godzinach wieczorowo-nocnych od piątku do niedzieli.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. 

 

 

 

Powrót na górę strony