Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. Nr. IX - Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. nr - IX - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. nr - IX

Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. Nr. IX

Data publikacji 29.08.2017

sierż.szt. Marcin Tański

tel. (048) 29 7567357 lub 887 884 559

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. W przypadku  pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

e-mail: dzielnicowy.chorzele2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon NR IX obejmuje swym zasięgiem miejscowości

Binduga, Brzeski Kołaki, Budki, Czaplice Wielkie, Czaplice-Piłaty, Czaplice-Furmany, Grąd Rycicki, Krukowo, Kwiatkowo, Lipowiec, Łaz, Mącice, Nowa Wieś Zarębska, Opaleniec, Poścień Wieś, Poścień, Zamion, Pruskołęka, Przysowy, Raszujka, Rawki, Rycice, Rzodkiewnica, Ścięciel, Skuze, Sosnówek, Wierzchowizna, Zagaty, Zaręby.

 

Plan priorytetowy na  II  półrocze 2018 roku

 

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w II połowie bieżącego roku  będzie „ wyeliminowanie zjawiska  spożywania  alkoholu i używania środków odurzających, dewastacji  mienia (wybijanie  szyb w budynku szkoły) w godzinach nocnych w miejscowości Zaręby – rejon szkoły podstawowej.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa

 

 

Powrót na górę strony