Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. Nr. IX - Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. nr - IX - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. nr - IX

Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele Rej. Nr. IX

Data publikacji 29.08.2017

sierż.szt. Marcin Tański

tel. (048) 29 7567357 lub 887 884 559

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny są w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. W przypadku  pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

e-mail: dzielnicowy.chorzele2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon NR IX obejmuje swym zasięgiem miejscowości

Binduga, Brzeski Kołaki, Budki, Czaplice Wielkie, Czaplice-Piłaty, Czaplice-Furmany, Grąd Rycicki, Krukowo, Kwiatkowo, Lipowiec, Łaz, Mącice, Nowa Wieś Zarębska, Opaleniec, Poścień Wieś, Poścień, Zamion, Pruskołęka, Przysowy, Raszujka, Rawki, Rycice, Rzodkiewnica, Ścięciel, Skuze, Sosnówek, Wierzchowizna, Zagaty, Zaręby.

 

Plan priorytetowy na  I półrocze 2018 roku

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w I połowie bieżącego roku  jest: wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących poruszających  się po drogach. W ten sposób dzielnicowy chce zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa

 

 

Powrót na górę strony