Dzielnicowy Gminy Przasnysz Rej. Nr IV - Dzielnicowy Gminy Przasnysz Rej. nr IV - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Gminy Przasnysz Rej. nr IV

Dzielnicowy Gminy Przasnysz Rej. Nr IV

Data publikacji 29.08.2017

st.sierż. Robert Wierzbicki

tel. (048) 29 7567271 lub 519 035 477

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

e-mail: dzielnicowy.przasnysz4@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon NR IV obejmuje swym zasięgiem miejscowości

Annopol, Bartniki, Bogate, Brzezice, Cegielnia, Cierpigórz, Dobrzankowo, Emowo, Golany, Gostkowo, Góry Karwackie, Fijałkowo, Grabowo, Helenowo Gadomiec, Helenowo Nowe, Helenowo Stare, Janin, Józefowo, Karbówko, Karwacz, Kijewice, Klewki, Krępa Stara, Księstwo, Leszno, Lisiogóra, Mchowo, Mchówko, Mirów, Obrąb, Oględa, Osówiec, Kmiecy, Osówiec Szlachecki, Patołęka, Polny Młyn, Sierakowo, Sątrzaska, Szla, Święte Miejsce, Trzcianka, Wandolin, Wielodróż, Wygoda, Wyrąb Karwacki, Zawadki.

 

Plan priorytetowy na  II półrocze 2018 roku

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w II połowie bieżącego roku będzie:

 w miejscowości  Karwacz (zalew wodny) –  eliminacja aktów  wandalizmu związanych z nadmiernym gromadzeniem się młodzieży oraz nieprzestrzeganiem regulaminu korzystania z infrastruktury tzw. małej architektury znajdującej się nad zalewem wodnym w m. Karwacz, głównie w godzinach wieczorowo-nocnych od piątku do niedzieli.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

Powrót na górę strony