Dzielnicowy Gminy Krasne Rej. Nr V - Dzielnicowy Gminy Krasne Rej. nr V - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Gminy Krasne Rej. nr V

Dzielnicowy Gminy Krasne Rej. Nr V

Data publikacji 29.08.2017

mł. asp. Łukasz Heliński

tel. (048) 29 7567382 lub 887 884 472

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

e-mail: dzielnicowy.krasne@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

Rejon NR V obejmuje swym zasięgiem miejscowości

 

     

Plan priorytetowy na  II  półrocze 2018 roku

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w II połowie bieżącego roku  będzie eliminowanie nietrzeźwych kierujących w  ruchu drogowym na terenie gminy Krasne oraz kontrole prędkości pojazdów na terenie miejscowości Wężewo i miejscowości Krasne ul. Wojska Polskiego.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

 

Powrót na górę strony