Dzielnicowy Gminy Czernice Borowe Rej. nr X - KPP w Przasnyszu

Dzielnicowy Gminy Czernice Borowe Rej. nr X

Dzielnicowy Gminy Czernice Borowe Rej. nr X

Data publikacji 29.08.2017

mł.asp. Jacek Karczewski

tel. (048) 29 7567382 lub 519 035 453

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. W przypadku  pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

e-mail:dzielnicowy.czerniceborowe@ra.policja.gov.pl 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.                                                                                                                                                                                                                                             

Rejon NR X obejmuje swym zasięgiem miejscowości:

  

Plan priorytetowy na  II  półrocze 2018 roku

Zakładanym celem do osiągnięcia przez dzielnicowego w II  połowie bieżącego roku  będzie ograniczenie zjawiska  przekraczania dozwolonej prędkości na trasie DK 544 w miejscowości Obrębiec, Chojnowo i Czernice Borowe ul. Chełchowskiego”

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

 

Powrót na górę strony