DZIELNICOWY REJON NR III - Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon III - KPP w Pułtusku

Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon III

DZIELNICOWY REJON NR III

Data publikacji 06.09.2017

 
asp. sztab. Arkadiusz Chmiel
 
 
 
 
Telefon: 23 692 7216 lub 519 035 484
e-mail: dzielnicowy.pultusk3@ra.policja.gov.pl

  

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby.
 W sprawach pilnych zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 692 72 00.
 
Rejon działania: obejmuje obszar od granic miasta wzdłuż północnej (parzystej) strony ul. Mickiewicza do ul. Daszyńskiego, zachodnia strona ul. Plac Teatralny i ul. 3 Maja, południowa (nieparzysta) strona ul. Aleja Wojska Polskiego do ul. Tysiąclecia, wzdłuż ul. Tysiąclecia do ul. Harcerskiej , południowa (nieparzysta) strona ul. Harcerskiej, Osiedle Tysiąclecia i Osiedle Pana Tadeusza oraz wsie: Lipniki Stare, Lipniki Nowe, Moszyn, Gromin.

Plan priorytetowy dzielnicowego dla rejonu służbowego nr 3


Zakładanym celem do osiągnięcia do od 01 sierpnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. jest zminimalizowanie spożywania alkoholu w rejonie klatki nr I bloku ul. ul. Podchorążych 5 i ul. Aleja Tysiąclecia 27 w  Pułtusku, ograniczenie w rejonie wskazanym nieobyczajnych wybryków, zminimalizowanie wykroczeń dot. zakłóceń ładu i porządku publicznego, ograniczenie grupowania się osób popełniających wykroczenia uciążliwe społecznie w rejonie ww. bloku

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Arkadiusz Chmiel zwraca się z prośbą o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa w tym rejonie, przede wszystkim w rejonie znajdujących się tam sklepów.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić dzielnicowego lub dyżurnego KPP w Pułtusku. 
Powrót na górę strony