DZIELNICOWY REJON NR II - Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon II - KPP w Pułtusku

Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon II

DZIELNICOWY REJON NR II

Data publikacji 06.09.2017

 
asp. sztab. Paweł Popielarski

 

 

Telefon: 23 692 7216 lub 519 035 490
e-mail: dzielnicowy.pultusk2@ra.policja.gov.pl

  

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. 
W sprawach pilnych zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 692 72 00.

 

Rejon działania: obejmuje obszar od granic miasta wzdłuż południowej (nieparzystej) strony ul. Mickiewicza do ul. Kolejowej, wzdłuż zachodniej (parzystej)  strony ul. Kolejowej, do Ronda Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II, Osiedle Dolna Skarpa, Osiedle Popławy, Osiedle Wyszkowska oraz wsie: Kacice, Jeżewo, Płocochowo, Kokoszka, Grabówiec, Ponikiew, Szygówek, Pawłówek.
 
 

Plan priorytetowy dzielnicowego dla rejonu służbowego nr 2

Zakładanym celem do osiągnięcia od 01 sierpnia 2019r. do 31 stycznia 2020r. jest zminimalizowanie spożywania alkoholu, zminimalizowanie zakłócania porządku publicznego, zminimalizowanie zakłócania spoczynku nocnego w rejonie bloku nr 19 przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Paweł Popielarski zwraca się z prośbą o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa w tym rejonie.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić dzielnicowego lub dyżurnego KPP w Pułtusku. 
Powrót na górę strony