asp. sztab. Mariusz Pankowski - gmina Baboszewo - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

asp. sztab. Mariusz Pankowski - gmina Baboszewo

Data publikacji 30.05.2018

asp. sztab. Mariusz Pankowski

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. (23) 662 15 18

tel. kom. 519 035 464 

dzielnicowy.baboszewo2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 662 15 00.

 

Rejon służbowy:

Budy Radzymińskie, Dłużniewo, Dramin, Dziektarzewo, Galomin, Galominek, Galominek Nowy, Goszczyce  Poświętne, Goszczyce Średnie, Jesionka, Kiełki, Lachówiec, Pawłowo, Pieńki Rzewińskie, Polesie, Rybitwy, Rzewin, Sarbiewo, Śródborze, Wola Dłużniewska, Wola Folwark.

 

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2019 r.  do 31.01.2020 r. jest eliminacja lub ograniczenie spożywania alkoholu oraz zakłóceń ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu w miejscowości Sarbiewo.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Mariusz Pankowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

 
Powrót na górę strony