asp. sztab. Jarosław Wiśniewski- gmina Dzierzążnia - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

asp. sztab. Jarosław Wiśniewski- gmina Dzierzążnia

Data publikacji 30.05.2018

asp. sztab. JAROSŁAW WIŚNIEWSKI

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. (23) 662 15 18

tel. kom. 519 035 460 

dzielnicowy.dzierzaznia@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 662 15 00.

 

Rejon służbowy:

Błomino Gule, Błomino Gumowskie, Błomino Jeże, Cumino, Dzierzążnia, Gumino, Gumino Nowe, Gumino Stare, Kadłubowo, Kluczewo, Korytowo, Kucice Nowe, Kucice Stare, Niwa, Nowa Dzierzążnia, Pluskocin, Podmarszczyn, Pomianowo, Przemkowo, Rakowo, Sadkowo, Sarnowo Góry, Sarnowo Nowe, Siekluki, Skarżyn, Skołatowo, Skrzynki, Starczewo Pobodze, Starczewo Wielkie, Wierzbica Pańska, Wierzbica Szlachecka, Wilamowice, Wroninko

oraz  Cholewy, Ilinek, Ilino, Kluczewo, Skarżyn, Skrzynki, Wroninko należące do gminy Płońsk

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2019 r.  do 31.01.2020 r. jest eliminacja lub ograniczenie spożywania alkoholu w rejonie sklepów w miejscowości Dzierzążnia oraz zakłóceń ładu i porządku publicznego w rejonie Urzędu Gminy w miejscowości Dzierzążnia.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Jarosław Wiśniewski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony