sierż. sztab. Robert Grabowski - miasto Płońsk - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

sierż. sztab. Robert Grabowski - miasto Płońsk

Data publikacji 30.05.2018

sierż. sztab. Robert Grabowski

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. (23) 662 15 18

tel. kom. 519 035 460 

dzielnicowy.plonsk1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 662 15 00.

 

Rejon służbowy:

teren miasta Płońsk ograniczony ulicami: Młodzieżową, Grunwaldzką i Klonową do granic administracyjnych miasta a w szczególności ulice:

Baśniowa, Biedronki, Boczna, Cegielniana, Cicha, Daleka, Działkowa, Główna, Graniczna, Grunwaldzka 59-87 (nr nieparzyste), Grunwaldzka 70-82 (nr parzyste), Jasna, Jaworskiego, Jesionowa, Klonowa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Malownicza, Miła, Młodzieżowa2-64 (nr parzyste/),  Pogodna, Polna, Północna, Skrajna, Spokojna, św. M. Kolbe, Wiejska, Wypoczynkowa, Zapłotek, Zielona, Żołnierzy Wyklętych 14-20 (nr parzyste), Żołnierzy Wyklętych 25-27 (nr nieparzyste)

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2019 r.  do 31.01.2020 r. jest eliminacja lub ograniczenie spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w  rejonie obiektu "Orlik" oraz placu zabaw w Płońsku ul. Północna.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. sztab. Robert Grabowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony