Kolejny sukces na koncie raciąskiego policjanta-kulturysty

Data publikacji 16.10.2018

Raciąski policjant-kulturysta starszy sierżant Patryk Błocki ma na swoim koncie kolejny sukces. Zajął III miejsce w kategorii Men Physique Evolution Classic w Pucharze Polski IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness, który odbył się w Siedlcach. Teraz przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata na Litwie.

W miniony weekend kulturysta z Raciąskiego Komisariatu Policji starszy sierżant Patryk Błocki wystartował w kolejnych zawodach sylwetkowych. Tym razem w Pucharze Polski IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness odbywającym się w Siedlcach. Konkurencja była dosyć duża, bo w imprezie brało udział sumie ponad 150 zawodników w różnych kategoriach oraz przedziałach wiekowych i wzrostowych. Start w kategorii Men Physique Athletic +177cm przyniósł policyjnemu kulturyście 4 miejsce. Natomiast startem w kategorii Men Physique Evolution Classic +177 cm Patryk wywalczył III miejsce i stanął na podium. Zapewniło mu to awans do odbywających się w drugi weekend listopada br. w Brukseli zawodów sylwetkowych WPF Ms and Mr Universe Championships.

Już w najbliższy weekend nasz mistrz wystartuje w Kownie na Litwie w Mistrzostwach Świata - 29-th World Amateur & 15-th Pro Championship.