TWÓJ DZIELNICOWY

Plany priorytetowe dzielnicowych – POSTERUNEK POLICJI W CZERWINIE od 1.07.- 31.12.2017r.

Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przeprowadzili wiele spotkań środowiskowych, debat oraz konsultacji z mieszkańcami podległych im rejonów, zdiagnozowali oczekiwania oraz zagrożenia. W ich wyniku powstały zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku półroczne priorytetowe plany działań. Mają one za zadanie pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy.

Poniżej prezentujemy zdiagnozowane problemy dzielnicowych w ich rejonach służbowych policjantów posterunku policji w Czerwinie:

GMINA TROSZYN

mł.asp. Tomasz Mierzejewski

telefon kom.  696-497-142

telefon stacjonarny: 29 760 17 22

adres e-mail: dzielnicowy.troszyn@ra.policja.gov.pl

Dzielnicowy przeprowadzają działania priorytetowe związane z występowaniem wykroczeń szczególnie uciążliwych tj. spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazami, niszczenie mienia oraz zakłócanie porządku publicznego.

 

Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym:  

Zagrożeniem w miejscowości Troszyn jest spożywanie alkohol i zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu 24h ul. Słowackiego, na co dzień w godzinach wieczornych i w weekendy. Dochodzi przez to do wybryków chuligańskich, zakłócania spokoju  i porządku publicznego, spoczynku nocnego przez co są zgłaszane interwencje.

Zakładany cel do o ściągnięcia:

Ujawnianie sprawców wykroczeń, zdecydowane reagowania na popełniane wykroczenia co będzie skutkowało  ograniczeniem  zaistniałych   zjawiska i  poprawie  ładu i porządku publicznego oraz przeciwdziałało demoralizacji. Zakładany cel to ograniczenie  zaistniałego zjawiska o 30 %.

 

GMINA CZERWIN

sierż. szt. Bogdan Sikora

telefon kom. 797-017-509

telefon stacjonarny: 29 760 17 21

adres e-mail: dzielnicowy.czerwin@ra.policja.gov.pl

Założenie dzielnicowego gminy Czerwin:

Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym.  

Pojazdy ciężarowe, których kierujący nie stosują się do znaków ograniczających tonaż, poruszają się w godz. 5:00 – 8:00 na trasach Czerwin–Wąsewo, Grodzisk-Borek-Wąsewo. Informacje uzyskano od mieszkańców miejscowości Skarżyn, którzy oczekują zdecydowanej reakcji na popełniane wykroczenia.

Zakładany cel do osiągnięcia:

 Ujawnianie sprawców wykroczeń, zdecydowane reagowanie na popełniane wykroczenia, co będzie skutkowało ograniczeniem tego typu zjawisk. 

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka                                  

 

Powrót na górę strony