Aktualności

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce wspierają charytatywną akcję ,,Motomikołaje”

Data publikacji 04.12.2017

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego w tym roku po raz pierwszy włączyli się w akcję Motomikołaje organizowaną przez Moto Team Ostrołęka. W jej ramach mundurowi wśród ostrołęckich policjantów zorganizowali zbiórkę pieniędzy na ,,słodkości” dla dzieci. Już dziś zapewniamy swój udział w przyszłorocznej imprezie, a także innych mających cel charytatywny.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych akcja rozpoczęła się punktualnie w samo południe przy jednym ze sklepów w rejonie al. Jana Pawła II. Następnie policjanci na służbowych motocyklach bezpiecznie przeprowadzili motocyklową paradę ulicami Ostrołęki na ul. Prądzyńskiego, gdzie ,,przy scenie” rozdawali słodycze dzieciom, ich rodzicom oraz mieszkańcom.

Zwięńczeniem tej akcji była wizyta, m.in. policjantów w ,,Korczakówce”, gdzie przekazano najmłodszym  duże torby słodyczy. Ich zakup został sfinansowany z pieniędzy pochodzących ze zbiórki zorganizowanej w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy miłośnicy  jednośladów mogli usiąść na wielu ciekawych motocyklach, w tym również  tych, które są wykorzystywane w codziennej służbie policjantów.

Oczywiście całej akcji  towarzyszyła dobra zabawa i szeroki uśmiech i to nie tylko wśród najmłodszych.

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

 

 

 

 

Powrót na górę strony