Ruszają „Wakacje z Maxem”!!! Zapraszamy - Aktualności - KPP w Mławie

Aktualności

Ruszają „Wakacje z Maxem”!!! Zapraszamy

Data publikacji 01.07.2019

W każdy czwartek lipca profilaktycy z Komendy Powiatowej Policji w Mławie będą uczestniczyć w akcji wakacyjnej pn. „Wakacje z Maxem”. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w lipcu 2019 roku, już po raz trzeci rusza z przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży. Akcja ma na celu zachęcić naszych milusińskich, spędzających wakacje na terenie miasta Mława, do wypełnienia czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Będziemy rozdawać ulotki dotyczące akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą".

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu 2019 r. już po raz trzeci rusza z projektem pod hasłem „Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, MOSiR w Mławie, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji w Mławie, Państwowa Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Mławie oraz osoby zaprzyjaźnione. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe. W każdy czwartek lipca w czterech rożnych miejscach na terenie miasta Mława, będą organizowane zajęcia i zabawy, które mają na celu wypełnienie czasu wolnego dzieciom i młodzieży podczas wakacji w atrakcyjny sposób. Na dzieci czeka dużo różnych niespodzianek.

Wszystkie wakacyjne spotkania odbywać się będą w godzinach: 11:00-14:00.

Terminy i miejsca :

4 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14
11 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Graniczna 39
18 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowa 1
25 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a

4 lipca, na boisku Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, w punkcie profilaktycznym Komendy Powiatowej Policji w Mławie, dzieci będą mogły przymierzyć sprzęt policyjny, np. hełm, tarcza itp. Poczuć się prawdziwym policjantem zasiadając za kierownicą radiowozu policyjnego. Przeprowadzimy quiz w ramach kampanii MSWiA pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, zabawę ze znakami drogowymi, będzie można również wykonać odbitki linii papilarnych. Przeprowadzimy zabawę „Odblask za rysunek” dotyczący bezpieczeństwa nad wodą.

Zapraszamy na „Wakacje z Maxem” już 4 lipca, na boisko przy Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie, ul. Ordona. Na pewno będziemy!!!

mł. asp. Aneta Prusik

Powrót na górę strony