Konkurs na „projekt maskotki makowskiej policji” – rozstrzygnięty - Aktualności - KPP w Makowie Mazowieckim

Aktualności

Konkurs na „projekt maskotki makowskiej policji” – rozstrzygnięty

Data publikacji 03.06.2019

W piątek podczas obchodów Dnia Dziecka w Krasnosielcu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu na „projekt maskotki makowskiej policji”. Z pośród 164 prac nadesłanych do makowskiej komendy wyłoniono trzy pierwsze miejsca oraz dodatkowo wyróżniono 7 prac.

Celem realizacji tego przedsięwzięcia było wyłonienie autora najciekawszej pracy artystycznej, dotyczącej wizerunku przyjaznej maskotki promującej makowską Policję, wykorzystywanej podczas różnego rodzaju działań profilaktycznych Policji.

30 kwietnia w świetlicy makowskiej komendy spotkała się komisja konkursowa i wyłoniła zwycięzców konkursu. W jej składzie byli funkcjonariusze i  pracownik cywilny makowskiej policji, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim oraz Urzędu Miejskiego w Makowie Mazowieckim.

W konkursie wzięło udział 164 prac wykonane przez dzieci i młodzież z terenu powiatu makowskiego. Każda praca zgodnie z regulaminem zawierała zaproponowane przez uczestnika imię dla maskotki.

Komisja konkursowa wybrała zwycięską pracę autorstwa

Mileny z klasy IIIa gimnazjalnej Szkoły Podstawowej w Płoniawach – Bramurze

II miejsce zajęła Beata  ze Szkoły Podstawowej w Krasińcu

III miejsce zajęła Lena ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie.

Wyróżnienia otrzymali Zuzanna ze Szkoły Podstawowej w Węgrzynowie, Norbert ze  Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu, Oliwia ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Maz., Wiktoria  z Szkoły Podstawowej w Drążdżewie, Magdalena ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu, Katarzyna ze Szkoły Podstawowej w Rakach i Kacper ze Szkoły Podstawowej w Różanie.

 

Zwycięska praca przedstawia MISIA KOALĘ. Komisja wybrała również imię dla maskotki makowskiej Policji –  MAKUŚ – którą zaproponowało 3 uczestników konkursu, za co wszyscy zostali wyróżnieni.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się na pikniku z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami konkursu byli: Starosta Powiatu Makowskiego Pan Zbigniew Deptuła oraz Komendant Powiatowy Policji w Makowie Maz. insp. Marzena Zakrzewska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace, które tak licznie zostały do nas nadesłane.

 

 

Opr. M. Winnik

 

 • I miejsce w konkursie
  I miejsce w konkursie
 • II miejsce w konkursie
  II miejsce w konkursie
 • III miejsce w konkursie
  III miejsce w konkursie
 • wyróżnienie za technikę wykonania
  wyróżnienie za technikę wykonania
 • wyróżnienie za imię
  wyróżnienie za imię
 • komisja konkursowa
  komisja konkursowa
 • komisja konkursowa
  komisja konkursowa
 • wręczanie nagród
  wręczanie nagród
 • wręczanie nagród
  wręczanie nagród
Powrót na górę strony