mł. asp. Jakub Olszak - Gmina Kozienice - KPP w Kozienicach

Gmina Kozienice

mł. asp. Jakub Olszak

Data publikacji 27.03.2018

mł. asp. Jakub Olszak

tel. +(48) 47 702-42-19

519-035-308

dzielnicowy.kozienice4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 4    

Wilczkowice Górne, Świeże Górne, Nowa Wieś, Kępa Bielańska, Kuźmy, Holendry Kuźmińskie, Piotrkowice, Holendry Piotrkowskie, Holendry Kozienickie, Majdany, Opatkowice, Cudów, Wójtostwo, Wymysłów, Przewóz, Wólka Tyrzyńska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Samwodzie, Staszów, Psary, Dąbrówki, Brzeźnica, Janików

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach mł. asp. Jakub Olszak


Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2020 r. do 30.06.2020 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny (ograniczenie nielegalnego procederu połowu ryb w tym kłusownictwa) w rejonie Rzeki Wisły na odcinku Świerże Górne – Wilczkowice Górne.


W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Jakub Olszak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.


W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny oraz dokonujące nielegalnego połowu ryb-zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej. 

 

 

 

Powrót na górę strony