mł. asp. Jakub Olszak - Gmina Kozienice - KPP w Kozienicach

Gmina Kozienice

mł. asp. Jakub Olszak

Data publikacji 27.03.2018

 

mł. asp. Jakub Olszak

tel. 48-614-97-19

519-035-308

dzielnicowy.kozienice4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 48 614 97 00.
 
 

REJON NR 4    

Wilczkowice Górne, Świeże Górne, Nowa Wieś, Kępa Bielańska, Kuźmy, Holendry Kuźmińskie, Piotrkowice, Holendry Piotrkowskie, Holendry Kozienickie, Majdany, Opatkowice, Cudów, Wójtostwo, Wymysłów, Przewóz, Wólka Tyrzyńska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Samwodzie, Staszów, Psary, Dąbrówki, Brzeźnica, Janików

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach mł. asp. Jakub Olszak

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2019 r. do 31.07.2019 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład  i porządek publiczny (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, używanie słów wulgarnych, wandalizmu, grupowania się młodzieży zagrożonej demoralizacją) w rejonie sklepu spożywczego usytuowanego przy drodze krajowej nr 48 w miejscowości Janików.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Jakub Olszak zwraca się  z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

Powrót na górę strony