Demolował restaurację, groził personelowi, trafił do aresztu na 3 miesiące - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Demolował restaurację, groził personelowi, trafił do aresztu na 3 miesiące

Kilka dni temu policjanci z Kozienic zatrzymali 41-latka z Kozienic podejrzanego o uszkodzenie mienia w jednym z lokali w Kozienicach i wypowiadanie gróźb wobec personelu. Jak ustalili śledczy, mężczyzna był bardzo agresywny, demolował wyposażenie lokalu, nie zważając na przebywających w nim klientów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kilka dni temu oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie interwencji w jednej z restauracji w Kozienicach. Jak ustalili policjanci, 41-latek z Kozienic rzucał szklankami, krzesłami oraz wszystkim, co miał pod ręką, demolując lokal oraz stwarzając zagrożenie dla przebywających w restauracji klientów oraz personelu. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kelnerce oraz ubliżał klientom. Pod ich adresem wypowiadał groźby karalne. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty niszczenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: mł. asp. Ilona Tarczyńska

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony