Święto Korpusu Służby Cywilnej w gostynińskiej policji - Aktualności - KPP w Gostyninie

Aktualności

Święto Korpusu Służby Cywilnej w gostynińskiej policji

Data publikacji 08.11.2019

8 listopada br. Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski, z okazji Dnia Służby Cywilnej, uroczyście podziękował pracownikom cywilnym za ich codzienną pracę i zaangażowanie.

Dzień 11 listopada jest nie tylko świętem upamiętniającym odzyskanie niepodległości w 1918 roku, ale również datą kiedy to w Polsce od 2000 roku obchodzone jest Święto Służby Cywilnej. Święto, jak co roku, jest okazją, by wyróżnić cywilnych pracowników policji, którzy, choć nie zajmują eksponowanych stanowisk, wykonują wiele zadań niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania policji. Nie noszą munduru, nie widać ich na ulicach, ale ich praca jest równie ważna jak stróżów prawa. Gostynińska komenda nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej.

Szef gostynińskiej policji, insp. Zbigniew Włodkowski podziękował pracownikom cywilnym za ich codzienną prace, wsparcie, profesjonalizm i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.

Insp. Włodkowski podkreślił, że bez pracowników cywilnych, zarówno dawniej jak i obecnie, nie byłoby możliwe właściwe funkcjonowanie państwa. Życzył, aby praca przynosiła im satysfakcję, liczne sukcesy, ale także uznanie przełożonych i współpracowników, a także była dla nich powodem do dumy i źródłem zawodowej satysfakcji. Równocześnie życzył pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, spełnienia marzeń oraz wiele radości każdego dnia.

Podziękowania i życzenia komendant przekazał w imieniu swoim i wszystkich policjantów.

 

Autor:

sierż. szt. Łukasz Rydzewski

KPP w Gostyninie

Powrót na górę strony