asp. Mateusz Michalski - Posterunek Policji w Chynowie - KPP w Grójcu

Posterunek Policji w Chynowie

asp. Mateusz Michalski

Data publikacji 18.08.2017

asp. Mateusz Michalski

Dzielnicowy Gminy Chynów

tel 48 668 73 80

tel. 519-035-315

dzielnicowy.chynow@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997, 112 lub 48 668 72 00.

 

Posterunek Policji w Chynowie

ul. Główna 67

05-650 Chynów

 

Wykaz miejscowości:

Adamów Rososki, Barcice Drwalewskie, Barcice Rososkie, Budy Sułkowskie, Budziszyn,  Budziszynek, Chynów, Dąbrowa Duża, Dobiecin, Drwalew, Drwalewice, Edwardów, Franciszków, Gaj Żelechowski, Gliczyn, Grobice, Henryków, Jakubowizna, Janów,Jurandów, Krężel, Kukały, Lasopole,  Ludwików, Machcin, Marianów, Martynów, Marynin, Mąkosin, Milanów, Nowe Grobice,  Ostrowiec,  Pawłówka,  Pieczyska,  Piekut, Przyłom, Rososz, Rososzka, Staniszewice, Sułkowice, Watraszew,  Węszelówka,  Widok, Wola Kukalska, Wola Pieczyska, Wola Żyrowska,  Wygodne, Zalesie,  Zawady, Żelazna, Żelechów, Żyrów.

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu asp. Mateusz Michalski:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020r. do 30.06.2020r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz nieprzestrzegania ciszy nocnej, a także używania słów wulgarnych w porze wieczornej na terenie placu zabaw w Sułkowicach gm. Chynów, w rejonie skrzyżowania ulic Ogrodowej i Kolejowej.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Mateusz Michalski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony