Posterunek Policji w Błędowie - KPP w Grójcu

Posterunek Policji w Błędowie

Posterunek Policji w Błędowie

Data publikacji 22.08.2017

asp. sztab. Marcin Matysiak

Dzielnicowy Gminy Błędów

tel. 47 702 63 50

tel. 519-035-317

 dzielnicowy.bledow@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997, 112 lub 48 668 72 00.
 

Posterunek Policji w Błędowie

ul. Nowe Rynek 13

05-620  Błędów

 

Wykaz miejscowości:

Annopol, Bielany, Błędów, Błogosław, olesławiec Leśny, Borzęcin, Bronisławów, Cenisów-Las, Czesławin, Dańków, Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Fabianów, Głudna, Golianki, Goliany, Gołosze, Huta Błędowska, Ignaców, Jadwigów, Jakubów, Janki, Julianów, Kacperówka, Katarzynów, Kazimierki, Lipie, Łaszczyn, Machnatka, Machnatka-Parcela, Olesnik, Nowy Błędów, Pelinów, Potencjanów, Roztworów, Sadurki, Sakówka, Śmiechówek, Trzylatków Duży, Trzylatków Mały, Trzylatków Parcela, Tomczyce, Wilcze Średnie, Wilhelnów, Wilkonice, Wilków Drugi, Wilków Pierwszy, Wólka Dańkowska, Wólka Gołowska, Wólka Kurdybanowska,  Zalesie, Załuski, Ziemięcin, Ziofiówka.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu asp. sztab. Marcin Matysiak:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2020r. do 30.06.2020r. jest wyeliminowanie przypadków spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, tj. w rejonie sklepu spożywczego w Zalesiu oraz przystanku autobusowego znajdującego się po drugiej stronie drogi.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Marcin Matysiak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących na terenie gminy Błędów o współpracę. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące lub lekceważące przepisy, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony