Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oferta pracy!

Data publikacji 15.03.2019

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI W GRÓJCU poszukuje kandydata na stanowisko: Starszy Technik Zespołu Statystyki Przestępczości. Miejsce wykonywania pracy: KPP w Grójcu.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRÓJCU

poszukuje kandydatów na stanowisko

starszy technik Zespołu Statystyki Przestępczości

umowa na okres próbny

Wymiar etatu: 1 etat (40 godzin tygodniowo)

Miejsce wykonywania pracy: KPP Grójec, ul. Brzozowa 108

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. Bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego.

2. Administrowanie systemami informatycznymi.

3. Wprowadzanie danych  do bazy  KSIP.

4. Dokonywanie sprawdzeń dot. osób, rzeczy, dokumentów i pojazdów,  dokonywanie sprawdzeń  danych osobowych w  bazie „ Pesel”.

5. Sprawdzanie danych w bzie CEPIK.

6. Sprawdzanie kart rejestracyjnych i ich zwrot osobom sporządzającym w przypadku stwierdzenia nieprawidłowych wpisów.

7. Archiwizowanie  wprowadzonych  dokumentów.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

- wykształcenie: minimum średnie

- doświadczenie zawodowe: 2 lata w pracy biurowej i 1 rok w obsłudze systemów informatycznych

- obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym

- znajomość komputera i umiejętność naprawy podstawowych usterek w toku codziennej pracy policjantów i pracowników

- dokładność

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność analitycznego myślenia

- życiorys i list motywacyjny

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów - rekrutacyjnych – RODO

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

- kopie świadectw pracy

Oświadczenie musi  być podpisane w własnoręcznie, opatrzone aktualną datą.

Nie  zwracamy nadesłanych dokumentów.

Zachęcamy osoby niepełnosprawne do składania ofert na wskazane stanowisko.

Termin składania ofert: 5 kwietnia 2019 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.:

- Anna Piekut /48/ 668-72-42

- Agata Korczak /48/ 668-72-56