POŻEGNALI SIĘ Z POLICYJNYM MUNDUREM - Aktualności - KPP w Garwolinie

Aktualności

POŻEGNALI SIĘ Z POLICYJNYM MUNDUREM

Data publikacji 22.02.2019

Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie policjantów, którzy po 94 latach odeszli na zasłużoną emeryturę.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnali się : 

asp. szt. Leszek Solarczyk – Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

 

asp. szt. Ryszard Kamiński – Technik Kryminalistyki Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

 

asp. szt. Robert Władziński – Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

 

Wymienionych pożegnał komendant powiatowy insp. Iwona Czarnocka oraz I zastępca mł. insp. Krzysztof Kędziorek. Żegnani policjanci usłyszeli od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie oraz otrzymali podziękowania, w których mogli  przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.  

 

asp. szt. Leszek Solarczyk – do służby został przyjęty 01.02.1994r. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji KSP Warszawa. Od 20.08.1995r.  rozpoczął pracę w garwolińskiej jednostce. Pracował na stanowisku policjanta w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Od 01.04.1999r został mianowany na stanowisko policjanta rewiru dzielnicowych KPP w Garwolinie, a 01.11.2006 objął na stanowisko dzielnicowego w Gminie Górzno. Następnie od 03.10.2016r został kierownikiem Rewiru Dzielnicowych KPP w Garwolinie, które to stanowisko pełnił do dziś.

asp. szt. Ryszard Kamiński – do służby został przyjęty 01.02.1984r. Od samego początku związany jest z garwolińską jednostką. W dniu 01.08.1989 został mianowany na stanowisko technika kryminalistyki, które to stanowisko pełnił do dziś.

asp. szt. Robert Władziński – do służby został przyjęty 16.10.1985r. W garwolińskiej jednostce rozpoczął pracę 01.08.1987r na stanowisku policjanta plutonu patrolowo – interwencyjnego, a następnie pracował w Komisariacie Policji w Miastkowie Kościelnym oraz Żelechowie. Od 01.01.2007r ponowie objął stanowisko w KPP w Garwolinie, a od 12.11.2007r został dzielnicowym w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie, które to stanowisko pełnił do dziś.

Podczas dotychczasowej służby, policjanci zostali odznaczeni medalami za długoletnia służbę w policji. 

Powrót na górę strony