UROCZYSTE POŻEGNANIE I WPROWDZENIE KOMENDANTÓW - Aktualności - KPP w Garwolinie

Aktualności

UROCZYSTE POŻEGNANIE I WPROWDZENIE KOMENDANTÓW

Data publikacji 22.02.2019

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyła się uroczysta zbiórka w związku z pożegnaniem odchodzącej na zasłużoną emeryturę insp. Iwony Czarnockiej – Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie oraz objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez insp. Sławomira Reka. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Kamil Borkowski oraz zaproszeni goście.

Garwolińscy policjanci uroczyście pożegnali Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie insp. Iwonę Czarnocką, która odeszła na emeryturę. Jednocześnie nowym Komendantem  Powiatowym Policji w Garwolinie został insp. Sławomir Rek. Podczas zbiórki, uroczyście pożegnano I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie mł. insp. Krzysztofa Kędziorka, który przeszedł na emeryturę. Obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta garwolińskiej jednostki zostały powierzone asp. szt. Dariuszowi Rogali. W uroczystej zbiórce wzięli udział: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs w Radomiu insp. Kamil Borkowski, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Woźniak, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztof Żochowski, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki, przedstawiciele władz miasta i powiatu, prokuratury, duchowieństwa i komendanci służb mundurowych WKU i PSP oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Na uroczystość przybyli również Komendanci z jednostek Policji na terenie Mazowsza: nadkom. Krzysztof Szymański Komendant KMP Ostrołęka, podinsp. Andrzej Dziewulski Komendant KMP Siedlce, podinsp. Dariusz Król Zastępca Komendanta KMP Siedlce, mł. insp. Janusz Celiński  I Zastępca Komendanta KMP Siedlce, insp. Wiesław Nasiłowski  Komendant KPP Sokołowie Podlaskim, insp. Andrzej Styrczula Komendant KPP Węgrów, podinsp. Mirosław Olszewski Komendant KPP Ostrów Mazowiecka, insp. Marzena Zakrzewska Komendant KPP Maków Mazowiecki, insp. Dariusz Borkowski Komendant KPP Łosice, mł. insp. Zbigniew Zięcina I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie.

Komendant insp. Iwona Czarnocka kierowała garwolińską jednostką na stanowisku Komendanta niemal 3 lata, a poprzednio zajmowała stanowiska kierownicze w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach. Czarnocka po niespełna 27 latach służby przechodzi na emeryturę.

Mł. insp. Krzysztof Kędziorek od 2 lat był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. Od początku służby związany jest z  garwolińską jednostką, gdzie pracował w pionie kryminalnym. Po ponad 30 latach służby przechodzi na emeryturę.

Insp. Iwona Czarnocka żegnając się z garwolińską jednostką, podziękowała policjantom za wspólną wspaniałą służbę, a zaproszonym gościom za współpracę i okazane wsparcie.

Życzymy odchodzącym na emeryturę komendantom przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń, aby dalsze spokojne życie pozwoliło w większym stopniu realizować się w nowych obowiązkach, a nowym komendantom życzymy wielu osiągnięć na skalę dzisiejszych potrzeb. 

Powrót na górę strony