KONKURS NA FILM PROFILAKTYCZNY - Aktualności - KPP w Garwolinie

Aktualności

KONKURS NA FILM PROFILAKTYCZNY

Data publikacji 06.11.2017

Konkurs na film profilaktyczny - kolejne działanie w projekcie "Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim" realizowanym w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Razem Bezpieczniej"

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie i Urząd Gminy Garwolin zapraszają uczniów klasy VII szkół podstawowych, klas II i III gimnazjum oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na film profilaktyczny. Celem konkursu jest pobudzenie zainteresowania profilaktyką społeczną, a w szczególności zapobieganiem przemocy, stosowania substancji psychoaktywnych, podejmowania zachowań ryzykownych i popełniania czynów karalnych przez osoby nieletnie.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu filmu profilaktycznego  i zgłoszeniu go do konkursu. Dokładne informacje znajdują się na plakacie i w regulaminie konkusu. 

W dniu 23 listopada 2017r w Kinie Wilga odbędzie się przegląd filmów profilaktycznych zgłoszonych do konkursu podczas którego wylonieni zostaną zwycięzcy.

Zwycięski film zostanie opracowany jako materiał dydaktyczny i rozpropagowany we wszystkich szkołach powiatu garwolińskiego. Dla zwycięzców przewidziane sa atrakcyjne nagrody.


W przypadku pytań proszę o przesłanie wiadomosci na adres mail danuta.kalinowska@ra.policja.gov.pl.

Pliki do pobrania

  • 79.82 KB
Powrót na górę strony