Komendanci - Kierownictwo - Policja Mazowiecka

Kierownictwo

Komendanci

Data publikacji 05.12.2016

 

 

P.O. Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu

insp.  Michał Ledzion

 

 

 

Insp. Michał Ledzion urodził się w 1970 r. w Łodzi. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Dotychczas związany był z pionem kryminalnym
i prewencyjnym. Zajmował różne stanowiska w strukturach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, jak i w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

Od 1 października 2019 roku insp. Michał Ledzion pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. 21 listopada insp. Ledziona powołano na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

 

I ZastępcA Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu

 

 

ZastępcA Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu

podinsp. sebastian strzeżek

Podinsp. Sebastian Strzeżek ma 49 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Służbę w Policji rozpoczął w maju 1994 roku. Od 1996r. związany z pionem kryminalnym zajmował różne stanowiska w strukturach Komendy Stołeczne Policji, w tym m.in. w Wydziale ds. Zabójstw, Wydziale dw. z Terrorem Kryminalnym. Był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Nieporęcie, Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, Zastępca Naczelnika, a następnie Naczelnikiem Wydziału Techniki Operacyjnej Komendy Stołecznej Policji.

Od 9 sierpnia 2019 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. 10 września 2019 został mianowany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

 

 

ZastępcA Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu

mł. insp.  dariusz krzesicki

Mł. insp. Dariusz Krzesicki urodził się 12 czerwca 1966 roku w Radomiu. W 1991 r. ukończył studia w zakresie ekonomii, a w 2007r. studia z zakresu audytu i kontroli w administracji rządowej.

Do Policji wstąpił w 1992 roku. Przez większość służby związany był z komórkami organizacyjnymi właściwymi do spraw kontroli. Od 2016 r. Naczelnik Wydziału Kontroli w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

 

Od 1 maja 2019 pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. 24 października 2019 rozkazem Komendanta Głównego Policji został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu.

 

 

 

Powrót na górę strony