Trwa kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo” - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Trwa kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”. 

Głównym celem akcji ministerstwa  jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem. Przez najbliższe miesiącach funkcjonariusze służb podległych MSWiA spotykają się z młodzieżą i przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczek. Dużą uwagę poświęcają także odpowiedzialnemu korzystaniu z internetu. Informacje o wszystkich inicjatywach organizowanych w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” są zamieszczane na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na portalach społecznościowych.

MSWiA

 

Wakacje to szczególny czas dla całej rodziny. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Wszelkie informacje można także znaleźć w poradniku "Bezpieczne wakacje" przygotowanym przez Wydział Prewencji KWP - do pobrania ze strony.

Coraz częściej planując urlop korzystamy z ofert internetowych. Można wśród nich znaleźć atrakcyjne ośrodki, hotele i pensjonaty, ale zdarzają się również ogłoszenia, zamieszczone przez oszustów, którzy proponują nieistniejące miejsca noclegowe, wyłudzając pieniądze w ramach zaliczek. Zatem zanim przelejemy pieniądze za pobyt, warto zweryfikować, czy dany podmiot figuruje w bazie urzędu marszałkowskiego, urzędu gminy lub miasta. Poszukajmy obiektu na mapie internetowej, sprawdźmy jego stronę www i opinie osób, które odwiedziły obiekt. Bezwzględnie powinniśmy sprawdzać organizatorów i obiekty oferujące wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Można to zrobić w internetowej bazie prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl. Znajdują się w niej wszystkie informacje o obozach, koloniach i innych rodzajach wypoczynku. Również w serwisie bezpiecznyautobus.gov.pl  wpisując numer rejestracyjny autokaru, który wiezie dzieci na wakacje można otrzymać bezpłatną informację, czy pojazd ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową.

Bezpieczeństwo w podróży

Jeśli planujemy podróż samochodem, sprawdźmy wcześniej jego stan techniczny, ustawienie świateł i wyposażenie. Obowiązkowo w aucie powinna znajdować się gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy, ale warto też zadbać o inne przedmioty, takie jak apteczka czy kamizelka odblaskowa. Z uwagi na wzmożony ruch na drogach, warto przygotować się wcześniej i pomyśleć o drogach alternatywnych. Dzięki temu, w przypadku utrudnień na drodze, spowodowanych pracami drogowymi czy zdarzeniem drogowym, będziemy mogli pojechać inną drogą.

W dłuższą trasę warto wyjechać wypoczętym, najlepiej po 7-8 godzinnym śnie. Analizując czas, w jakim chcemy przejechać zaplanowany dystans, powinniśmy przewidzieć przerwy, które pozwolą nam pokonać zmęczenie i odpocząć od siedzącej pozycji.

Korzystając ze środków komunikacji publicznej, zachowajmy szczególną ostrożność w miejscach, gdzie występuje duży tłok, np.: na dworcach kolejowych, lotniskach, w zatłoczonych pociągach i autobusach. Podróżując koleją unikajmy pustych przedziałów, starajmy się też nie spać w trakcie podróży. Cenne przedmioty, pieniądze, dokumenty starajmy się trzymać przy sobie. Bądźmy również ostrożni w kontaktach z nieznanymi osobami, zwłaszcza nie przyjmujmy od nich żadnych poczęstunków.

Pamiętajmy, że pozostawienie bagażu bez opieki grozi nie tylko utratą naszego mienia, ale również może spowodować wszczęcie alarmu przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

Zabezpieczenie mieszkania

Przed wyjazdem pomyślmy również o właściwym zabezpieczeniu mieszkania lub domu. Sprawdźmy czy wszystkie drzwi i okna (również piwniczne i dachowe) zostały zamknięte. Pamiętajmy także o zabezpieczeniu garażu i pomieszczeń gospodarczych oraz zakręceniu zaworów z wodą i gazem. Zastanówmy się, czy gotówka i biżuteria podczas naszego wyjazdu nie będzie bardziej bezpieczna na koncie czy w skrytce bankowej niż w domu.

Poprośmy zaufaną osobę, by podczas naszej nieobecności zaopiekowała się mieszkaniem, pozostawiając jej numer telefonu, pod którym w każdej chwili będzie mogła się z nami skontaktować. Podczas dłuższej nieobecności warto zadbać o to, by w naszej skrzynce pocztowej nie gromadziła się większa ilość korespondencji, która jest dla potencjalnego złodzieja sygnałem, że mieszkanie lub dom stoją puste. Dobrym rozwiązaniem są programatory czasowe, dzięki którym w różnych porach dnia w mieszkaniu zapala się światło, co stwarza pozory obecności domowników.

Wypoczynek za granicą

Planując wyjazd za granicę, postarajmy się jak najwięcej dowiedzieć o kraju, do którego się wybieramy, poznać obowiązujące w nim prawo i lokalne zwyczaje. Sprawdźmy, jakie dokumenty będą nam potrzebne przy przekraczaniu poszczególnych granic i gdzie znajdują się polskie placówki dyplomatyczno-konsularne. Przydatne informacje znajdziemy na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Polak za granicą” www.polakzagranica.msz.gov.pl. Warto również skorzystać z bezpłatnej aplikacji iPolak, gdzie są m.in. aktualne ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ. Natomiast rejestracja wyjazdu za granicę za pośrednictwem bezpłatnego serwisu „Odyseusz”, www.odyseusz.msz.gov.pl w razie konieczności ułatwi służbom konsularnym udzielenie pomocy na terenie danego państwa.

Dodatkowym udogodnieniem w podróży może być ubezpieczenie turystyczne, gwarantujące pokrycie kosztów transportu medycznego oraz Europejska Karta Ubezpieczenia.

Jeżeli podczas pobytu za granicą, zostaniemy poszkodowani w wyniku przestępstwa, przede wszystkim powinniśmy powiadomić lokalną policję, a następnie skontaktować się z najbliższą polską placówką dyplomatyczną lub konsularną. W przypadku zatrzymania lub aresztowania również mamy prawo żądać kontaktu z konsulem.

W górach i nad wodą

Spędzając czas w górach lub nad wodą korzystajmy jedynie z wyznaczonych szlaków oraz strzeżonych kąpielisk i miejsc wyznaczonych do kąpieli, a rodzaj aktywności dostosujmy do swoich umiejętności i możliwości psychofizycznych.

Przed wyjściem w góry zapoznajmy się z aktualnie panującymi warunkami i prognozą pogody. Zadbajmy o odpowiednie ubranie, obuwie i wyposażenie (np. prowiant i napoje, mapę i kompas, latarkę, podręczną apteczkę oraz telefon komórkowy z naładowaną baterią i zapisanymi numerami alarmowymi).

Wchodząc do wody, zwracajmy uwagę na znaki i tablice informacyjne. Przestrzegajmy regulaminu kąpieliska, stosujmy się również do uwag i zaleceń ratownika. Unikajmy kąpieli po spożyciu alkoholu, po wytężonym wysiłku fizycznym lub bezpośrednio po posiłku, zachowajmy również ostrożność podczas kąpieli po długotrwałym przebywaniu na słońcu. Korzystajmy tylko ze sprawnego i właściwie wyposażonego (np. w kamizelki ratunkowe) sprzętu pływającego. Zwracajmy szczególną uwagę na bawiące się na brzegu dzieci.

Przed planowanym wypoczynkiem nad wodą, warto zapoznać się z poradami na stronie akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda, objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży

Wakacyjna beztroska sprzyja różnego rodzaju zagrożeniom, na które narażone są dzieci i młodzież. Pamiętajmy, że urlop nie zwalnia rodziców i opiekunów z odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszych pociech. Dlatego w tym okresie szczególnie należy zapewnić im opiekę i zainteresowanie, w maksymalnym stopniu uczestnicząc w spędzaniu przez nie wolnego czasu. Warto porozmawiać z dzieckiem o bezpiecznych zachowaniach podczas wypoczynku, uczulić na zagrożenia związane z kontaktami z nieznajomymi osobami, nieprzestrzeganiem zasad ruchu drogowego (np. podczas jazdy rowerem) czy sięganiem po różnego rodzaju używki. Zainteresujmy się, z kim nasza pociecha spędza czas poza domem.

Przydatną wiedzę o zagrożeniach dotyczących substancji psychoaktywnych można znaleźć na stronach internetowych: www.ore.edu.pl, www.kbpn.gov.pl; www.dopalaczeinfo.pl oraz www.narkomania.org.pl. Dostępny jest również Ogólnopolski Antynarkotykowy Telefon Zaufania działający pod numerem 801 199 990, a także Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 12 12 12.

Monitorujmy na bieżąco aktywność naszych dzieci w Internecie. Nauczmy dziecko podstawowych zasad bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, a także uczulmy na zagrożenia związane z nawiązywaniem nowych znajomości on-line. Ostrzegajmy dzieci, by nie udostępniały w sieci swoich danych, zwłaszcza adresu i numeru telefonu.

Jeżeli napotkamy w Internecie nielegalne materiały, powinniśmy zgłosić ten fakt na Policję lub do punktu kontaktowego ds. zwalczania nielegalnych treści w Internecie – Hotline’u – www.dyzurnet.pl, który współpracuje z Policją, a także z operatorami telekomunikacyjnymi i serwisami internetowymi w celu doprowadzenia do usunięcia szkodliwych treści z sieci. Porady związane z aktywnością dzieci i młodzieży w Internecie i wynikającymi z niej  problemami można uzyskać również pod bezpłatnym numerem telefonu 0 800 100 100. 

Bezpieczeństwo podczas rolniczych prac polowych

Każdego lata podczas rolniczych prac polowych odnotowywane są wypadki, których ofiarami stają się dzieci i młodzież. Dlatego rodzice nie powinni zezwalać dzieciom na wykonywanie niebezpiecznych prac, zwłaszcza przy użyciu maszyn rolniczych.

Zadbajmy o to, by dzieci bawiły się w bezpiecznej odległości od niebezpiecznych sprzętów i narzędzi. Pamiętajmy, że nawet podczas obserwowania pracy rodziców lub przebywania w otoczeniu maszyn i zwierząt gospodarczych należy zachować szczególną ostrożność.

(Biuro Prewencji KGP/ mw)

 

KAMPANIA "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO" NA MAZOWSZU:

 

KPP Lipsko - XI Rzeczniowski rajd rowerowy – Ty i ja. Rowery dwa

KPP Płóńsk - Kampania społeczna ,,Jesteś widoczny jesteś bezpieczny’’

KPP Płóńsk - Spotkania profilaktyczne w ZS nr 2 w Płońsku

KPP Pułtusk - Spotkanie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!” w Dzierżeninie

KPP Pułtusk - Seniorze widzisz zagrożenie? – reakcja jest w cenie!

KMP Radom - Eliminacje do 40. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Jedlińsku

KPP Garwolin - Spotkanie edukacyjne dla pedagogów i rodziców

KPP Garwolin - Cykl szkoleń dla kadry kierowniczej w firmie AkzoNobel

KPP Sochaczew - Bezpieczeństwo seniorów to nasz wspólna sprawa

KPP Sochaczew - 3 Turniej Umiejętności Ratowniczych

KPP Sochaczew - Spotaknie z seniorami z miasta Sochaczew

KPP Gostynin - Turniej „Kibicomania – fair kibicowanie, tak ważne jak granie”

KPP Żyrardów - XV edycja akcji „Bezpieczny Maj” w Puszczy Mariańskiej

KPP Żyrardów - Turniej „Kibic przez duże K”

KMP Płock - Olimpiada Przedszkolaków

KPP Ciechanów - XL Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- eliminacje rejonowe

KMP Plock - Turniej tenisa stołowego połączony z profilaktyką

KMP Plock - Sympozjum Naukowe „Dylematy człowieka poszukującego w dobie cywilizacji XXI wieku”

KMP Płock - Cykl spotkań z młodzieżą w teatrze

KMP Płock - Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

KMP Płock - Ogólnopolska Noc Muzeów z Policją

KMP Płock - Szkolny Dzień Profilaktyki w Zespole Szkół nr 3 w Płocku

KWP Radom - „Kręci mnie bezpieczeństwo” - akcja ruszyła na Mazowszu

KPP Węgrów - „Kręci mnie bezpieczeństwo” - węgrowscy policjanci zabezpieczali rajd rowerow

KPP Białobrzegi - Rajd rowerowy w Białobrzegach

KPP Szydłowiec - Cyberprzemoc, bezpieczeństwo w sieci i przemoc rówieśnicza

KPP Węgrów - Kręci mnie bezpieczeństwo” – spotkania z najmłodszymi

KPP Ostrów Mazowiecka - Spotkanie z uczniami gimnazjum

KPP Sierpc - Policjanci na "Dniu Bezpieczeństwa" w sierpeckiej "trójce"

KPP Sierpc - Rajd rowerowy w asyście policyjnych motocykli

KMP Ostrołęka - O bezpieczeństwie w Internecie w ramach działań ,, Kręci mnie bezpieczeństwo”

KMP Ostrołęka - ,,Noc profilaktyki” w Zespole Szkół w Obierwi gm. Lelis

KMP Radom - Kampania „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w Jedlni Letnisko

KPP Ciechanów - XV Ogólnopolskiego Turnieju BRD

KPP Garwolin - Spotkanie z przedszkolakami w KPP w Garwolinie

KPP Gostynin - Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Kozienice - „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

KPP Kozienice - XL Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Lipsko - Eliminacje Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju BRD

KPP Lipsko - Dni Kultury Sienna

KPP Lipsko - I Mazowiecki Kongres Mediatorów

KPP Łosice - Spotkanie w KPP w Łosicach z dziećmi z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Łosicach

KPP Maków Maz. - Powiatowe eliminacje szkół powiatu makowieskiego do XL Ogólnopolskiego Turnieju BRD

KPP Maków Maz. - Spotkanie na temat bezpieczeństwa osób starszych w Klubie Seniora Różan

KPP Maków Maz. - Zajęcia z technik samoobrony dla kobiet z gminy Płoniawy

KPP Mława - Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Płońsk - Program profilaktyczny ,,B § N, czyli B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony”

KPP Przysucha - „Trzeźwo, zdrowo i bezpiecznie”

KPP Sierpc - „Mój rower-moje życie”

KPP Sochaczew - Warsztaty z techniki samoobrony w „Dolina Słońca”

KPP Sochaczew - Spotkanie z seniorami gminy Nowa Sucha

KPP Sochaczew - Odwiedziny uczniów ze SP w Brzozowie

KPP Zwoleń - „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” oraz powiatowe eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju BRD

KPP Żuromin - eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Węgrów - Konferencja „Sekty – zagrożenia i przeciwdziałanie”

KPP Węgrów - Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

KPP Wyszków - Spektakl w wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”

KPP Wyszków - Powiatowy Turniej BRD

KMP Płock - Wycieczkowo! Warsztatowo! PaTPortowo!

KMP Płock - Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2017

KMP Płock - Płocki finał akcji „Rowerowy maj”

KMP Płock - Dzień Dziecka z płockimi policjantami

KMP Siedlce - Weekend z akcją „Kręci mnie bezpieczeństwo”

KMP Siedlce - Działania profilaktyczno – prewencyjne w parku

KMP Siedlce - Konkurs BRD pow. siedleckiego

KMP Siedlce - Konferencja o współczesnych zagrożeniach młodzieży

KMP Siedlce - Egzamin na kartę rowerową w ZS w Żeliszewie Podkościelnym

KPP Białobrzegi - Znamy zwycięzców eliminacji powiatowych BRD

KPP Białobrzegi - Policjanci egzaminowali na kartę rowerową

KPP Białobrzegi - „JABŁKO CZY CYTRYNA” - akcja białobrzeskich policjantów

KPP Białobrzegi - Działania „ MÓJ ROWER-MOJE ŻYCIE” w Białobrzegach

KPP Białobrzegi - Rajd rowerowy

KPP Białobrzegi - Majowe Dni Białobrzegów z Policją

KPP Białobrzegi - Dzielnicowi odwiedzili białobrzeskie szkoły z okazji Dnia Dziecka

KPP Ciechanów - "Mój rower - moje życie" obowiązki rowerzystów i kierowców samochodami

KPP Ciechanów - Spotkanie profilaktyczne "Bezpieczny Senior” w Domu dla osób starszych Monar-Markot w Dreglinie

KPP Ciechanów - Spotkanie z młodzieżą w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

KPP Ciechanów - Spotkanie profilaktyczne z uczniami Gimnazjum w Gumowie

KPP Grójec - Kolejne spotkanie dzielnicowych z przedszkolakami

KPP Grójec - O bezpieczeństwie w trakcie festynu rodzinnego

KPP Grójec - Dzień dziecka w Warce

KPP Grójec - Piknik "Dzień z mundurem"

KPP Sokołów Podlaski - Dzień Dziecka w Zespole Szkół nr 1

KPP Sokołów Podlaski - Dzielnicowy odwiedził uczniów i pedagogów na Kupientyńskiej

KPP Sokołów Podlaski - Policjanci na pikniku rodzinnym organizowanym przez sokołowski Caritas

KPP Sokołów Podlaski - ,,Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą” w powiecie sokołowskim

KPP Sokołów Podlaski - Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Sokołów Podlaski - Akcja ,,Będę widoczny” po raz kolejny realizowana na terenie naszego powiatu

KPP Sokołów Podlaski - Przedszkolaki w sokołowskiej komendzie

KPP Sokołów Podlaski - ,,Będę widoczny” w Kosowie Lackim

KPP Sokołów Podlaski - Ciąg dalszy akcji ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

KPP Szydłowiec - Eliminacje Powiatowe Turnieju BRD

KPP Szydłowiec - Spotkanie policjantów z rodzicami uczniów

KPP Szydłowiec - „Kręci mnie bezpieczeństwo” - policjanci uczestniczyli z spotkaniu z uczniami w Gąsawach Rządowych

KPP Szydłowiec - Powiatowe eliminacje do turnieju BRD

KPP Szydłowiec - „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w Bieszkowie Dolnym

KPP Szydłowiec - Szydłowieckie Dni Profilaktyki

KPP Szydłowiec - Koncert profilaktyczny

KPP Szydłowiec - Przedwakacyjne spotkania policjantów w szkołach

KPP Kozienice - Działania profilaktyczne podczas XIII Festynu Rodzinnego Trójki „KRĘCI NAS BEZPIECZEŃSTWO”

KPP Kozienice - Dzień Dziecka z kozienicką Policją

KPP Kozienice - Policjanci z Kozienic odwiedzili dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 i nr 2 w Kozienicach

KPP Kozienice - Festyn rodzinny z Policją w Przedszkolu nr 4 w Kozienicach

KPP Lipsko - „JESTEŚ WIDOCZNY, JESTEŚ BEZPIECZNY ” w JAWORZE SOLECKIM

KPP Lipsko - „JESTEŚ WIDOCZNY, JESTEŚ BEZPIECZNY ” w CIEPIELOWIE

KPP Lipsko - POLICJANCI z wizytą w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w LIPSKU

KPP Lipsko - "Zryw Wolnych Serc"

KPP Łosice - Eliminacje Powiatowego Turnieju BRD

KPP Łosice - "Bezpieczne Wakacje" w Górkach

KPP Maków Mazowiecki - Dzielnicowa na spotkaniu intergracyjnym PaTPort z Krasnosielca i Płoniaw

KPP Maków Mazowiecki - "Odblaskowa moda" - kolejny etap akcji

KPP Maków Mazowiecki - Policjantka rodzicom i nauczycielom o zagrożeniach w sieci!

KPP Maków Mazowiecki - Policjanci na pikniku rodzinnym dla przedszkolaków

KPP Maków Mazowiecki - Akcja „Mój rower – moje życie”

KPP Maków Mazowiecki - Dzień Dziecka z makowską policją

KPP Maków Mazowiecki - "Odblaskowa moda" i konkurs na najbardziej trendy odblaskowy strój

KPP Mława - Rodzinne pikniki z policją czyli zabawa i nauka - jak być bezpiecznym

KPP Mława - O pracy Policji z młodzieżą

KPP Mława - ZRYW WOLNYCH SERC W SZREŃSKU

KPP Mława - TEST WIEDZY I ROWEROWY TOR czyli "Kręci mnie bezpieczeństwo"

KPP Mława - Na rodzinnych piknikach z policją

KPP Mława - Spotkania dzielnicowych z najmłodszymi mieszkańcami

KPP Mława - Bilans długiego weekendu – kontrole na drogach i spotkania profilaktyczne z policjantami

KPP Mława - Działania „Mój rower – moje życie”, czyli o bezpieczeństwie w nowym sezonie

KPP Mława - Znamy zwycięzców IV edycji konkursu ODBLASKOWA SZKOŁA

KPP Ostrów Mazowiecka - Małkińscy policjanci prowadzą spotkania o bezpieczeństwie z młodzieżą

KPP Ostrów Mazowiecka - Kręci mnie bezpieczeństwo na rowerze

KPP Ostrów Mazowiecka - Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą w Jasienicy i w Starym Lubiejewie

KPP Płońsk - Policja dawniej i dziś - nietypowa lekcja w płońskiej komendzie

KPP Płońsk - Przedwakacyjne spotkania z dziećmi i młodzieżą

KPP Garwolin - Eliminacje Powiatowego Turnieju BRD

KPP Przysucha - Powiatowe eliminacje do turnieju BRD

KPP Przysucha - Wywiadówka inaczej – z rodzicami o bezpieczeństwie

KPP Przysucha - Dzień Dziecka z przysuską Policją

KPP Przysucha - Festyn rodzinny w Skrzyńsku

KPP Przysucha - Egzamin na kartę rowerową w Wieniawie

KPP Przysucha - Festyn rodzinny z Policją

KPP Przysucha - Spotkanie z młodzieżą z ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

KPP Pułtusk - Przemoc rówieśnicza - jak się jej wystrzec?

KPP Pułtusk - Uczniowie z Obrytego na podium w Turnieju BRD

KPP Pułtusk - 100 uczniów w kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

KPP Pułtusk - Obryte na podium w Rejonowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

KPP Pułtusk - Z rodzicami o narkotykach

KPP Pułtusk - Timon maskotką pułtuskiej policji

KPP Pułtusk - Maraton profilaktyki w SOSW w Pułtusku

KPP Pułtusk - Spotkania profilaktyczne dzielnicowych

KPP Pułtusk - Policjanci na rodzinnym Dniu Dziecka

KPP Pułtusk - „Bezpieczna woda” tematem spotkań w szkołach

KPP Pułtusk - Policjant rozmawiał o przemocy

KPP Pułtusk - Miłośnicy jednośladów na rajdzie rowerowym

KPP Pułtusk - Policjanci o „zdrowej rodzinie w zdrowym systemie”

KPP Sierpc - Rajd rowerowy w asyście policyjnych motocykli

KPP Sierpc - Policjanci współdziałali w szczytnym celu - Motoserce 2017 w Sierpcu

KPP Sierpc - Policjanci zabezpieczali przejazd niechronionych ulicami Sierpca podczas imprezy „Eko-jazda na byle czym”

KPP Sierpc - 1 czerwca policjanci spędzili wśród dzieci z okazji Ich święta

KPP Sierpc - Spektakl edukacyjno - profilaktyczny "Uwaga! Sąd idzie" w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

KPP Sierpc - Przedwakacyjne spotkanie policjantów z dziećmi w Bledzewie

KPP Sochaczew - "Kręci mnie bezpieczeństwo" czyli o bezpieczeństwie tuż przed rajdem rowerowym

KPP Sochaczew - O bezpieczeństwie na pikniku rodzinnym

KPP Sochaczew - Pod okiem policjantów doskonalili się w ratowaniu życia

KPP Sochaczew - Policjanci na obchodach Dnia Dziecka

KPP Sochaczew - "Narkotyki? Dopalacze? To nie dla mnie, to ściemniacze!"

KPP Sochaczew - Dzielnicowi z Teresina z wizytą u przedszkolaków

KPP Węgrów - „Kręci mnie bezpieczeństwo” – węgrowscy policjanci zabezpieczali rajd rowerowy

KPP Węgrów - Spotkania z najmłodszymi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”

KPP Węgrów - „Kręci mnie bezpieczeństwo” na rodzinnych festynach

KPP Węgrów - Dzień Dziecka w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”

KPP Węgrów - „Kręci mnie bezpieczeństwo” na festynach i w Noc Detektywów

KPP Węgrów - „Zachowaj trzeźwy umysł”

KPP Węgrów - Dzień Profilaktyki w Łochowie

KPP Węgrów - „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” - spotkania z dziećmi

KPP Wyszków - Wyszkowski Głos Profilaktyki

KPP Wyszków - O bezpieczeństwie nigdy nie za dużo!

KPP Zwoleń - Wywiadówka z policjantami

KPP Zwoleń - Konferencja Profilaktyki Zdrowia, Wolontariatu i Doradztwa Zawodowego połączona z Ogólnopolskim Głosem Profilaktyki

KPP Zwoleń - Zwoleńskie Teatrałki

KPP Zwoleń - Kolejne spotkania z policjantami pn. „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

KPP Zwoleń - Policjanci promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym

KPP Zwoleń - Moda na życie bez uzależnień

KPP Zwoleń - O bezpieczeństwie w trakcie festynu z okazji Dnia Dziecka

KPP Zwoleń - „Bezpieczne Wakacje” - profilaktyka w alkogoglach

KPP Zwoleń - Policjanci zabezpieczali V Rajd Rowerowy w Przyłęku

KPP Zwoleń - „Kręci mnie bezpieczeństwo…. - mali rowerzyści”

KPP Żyrardów - Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczni Nakręceni”

KPP Żyrardów - Gala podsumowująca konkurs teatralny „Profilaktyka oczami młodzieży”

KPP Żyrardów - Etap Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

KPP Żyrardów - Stasinki 2017

KPP Żyrardów - Policjanci w szkole, uczniowie na komendzie

KPP Żyrardów - Policjanci uczyli najmłodszych na rodzinnych piknikach

KPP Żyrardów - Debata na temat cyberprzemocy

KPP Żyrardów - Dzień Rodziny w Miejskim Ogrodzie Jordanowskim

KPP Żyrardów - Wrotki, kręgle i eksperymenty dla zwycięzców konkursu „Profilaktyka oczami młodzieży”

KPP Żyrardów - Bezpieczeństwo poprzez zabawę, czyli „Dni Bezpieczeństwa” w Żyrardowie

KPP Żuromin - Odwiedziny najmłodszych

KPP Żuromin - Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – podsumowanie eliminacji powiatowych

KPP Żuromin - WIZYTA DZIECI!

KPP Żuromin - Policjanci rozmawiali o cyberprzemocy

KPP Żuromin - Policjanci jury konkursu „Bezpieczny uczeń”

KPP Żuromin - Zakończenie kursu „Bezpieczna kobieta 2017”

KPP Żuromin - Kampania społeczna "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny" w Bieżuniu

KPP Żuromin - POLICJANCI W "ZIELONEJ SZKOLE"

KPP Żuromin - Żuromiński PaT – III logowanie 2017

KPP Żuromin - Żuromińscy policjanci zabezpieczali rajd rowerowy pn. „Wakacje 2017- bezpiecznie z rowerem”

KPP Żuromin - „Dzień Dziecka i Młodzieżowe Dni Miasta”

KPP Żuromin - Dzień Dziecka 2017 w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

KPP Żuromin - WIZYTA NAJMŁODSZYCH

KPP Żuromin - Dzieci z Szkoły Podstawowej w Gościszce zdawały egzamin na kartę rowerową pod okiem policjantów

KPP Gostynin - Podsumowanie działań „Majowy weekend”

KPP Gostynin - Turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego szkół specjalnych

KPP Gostynin - Gminny Dzień Dziecka w Sannikach

KPP Gostynin - Policjanci dzieciom z okazji Dnia Dziecka

KPP Gostynin - Przedwakacyjne pogadanki o bezpieczeństwie

KPP Gostynin - Bezpieczna jazda na rowerze z Fundacją „ORLEN – DAR SERCA”

KMP Siedlce - Spotkanie studentów UPH z rzecznikiem KMP

 

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 25.96 MB

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 7.55 MB
Powrót na górę strony