Radomscy policjanci wygrywają w sportowych rywalizacjach - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Radomscy policjanci wygrywają w sportowych rywalizacjach

Data publikacji 20.03.2017

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu po raz kolejny wzięli udział w pływackiej rywalizacji, tym razem w V Mistrzostwach Policji w Pływaniu.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie  zorganizowała V Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Zawody odbyły się na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”. W sportowej rywalizacji udział wzięło 82 zawodników, w tym 20 kobiet reprezentujących niemal wszystkie województwa oraz funkcjonariusze z KGP i CBŚP. Patronat nad mistrzostwami objął Komendant Główny Policji, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin.

Wśród uczestników nie zabrakło również policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. W rywalizacji uczestniczył mł.insp. Grzegorz Alzak Zastępca Komendanta Komisariatu I Policji w Radomiu oraz asp.sztab. Piotr Białczak dyżurny Komisariatu I Policji w Radomiu.

Piotr Białczak w kategorii masters I (40-49 lat) zajął 3 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym.

To nie pierwsza rywalizacja sportowa w jakiej radomscy policjanci brali udział i odnosili sukcesy. Dlatego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Autor: Justyna Leszczyńska

Powrót na górę strony