Policjanci z grupy „Speed” cały czas dbają o bezpieczeństwo na drogach - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Policjanci z grupy „Speed” cały czas dbają o bezpieczeństwo na drogach

Data publikacji 20.05.2020

Wczoraj na Mazowszu nie wydarzył się żaden wypadek. Jak wynika ze statystyk, w tym roku to już 6 dzień. Wszyscy życzylibyśmy sobie, aby było ich znacznie więcej, a kierowcy jeździli z taką rozwagą i ostrożnością jak minionej doby. Pamiętajmy więc, że bezpieczeństwo na drodze w bardzo dużym stopniu zależy od nas samych.

Dla kierowców, którzy łamią przepisy ruchu drogowego, nie ma miejsca na mazowieckich drogach. By był ich jak najmniej, dbają policjanci z grupy „Speed”.

Dzień bez wypadków na mazowieckich drogach na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy jest ewenementem. W 2020r. takich dni do dziś było 6. W ciągu minionej doby pomimo zdarzeń drogowych, do których doszło na naszych drogach, nie wydarzył się żaden wypadek. Liczby te świadczą o tym, że pomimo niesprzyjającej pogody w wielu miejscach na Mazowszu, było wyjątkowo bezpiecznie, a kierowcy jeździli rozważniej. Niestety takie dni jak ten należą do rzadkości.

Nie ma dnia, by wideorejestratory zamontowane w policyjnych radiowozach grupy „Speed” nie nagrały piratów drogowych. Niech kolejny materiał video przekona wszystkich, że ignorowanie ograniczeń prędkości się nie opłaca.

 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony