Aktualności

Uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu

Dzisiaj (21.11) w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs w. Radomiu odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Michała Ledziona, który od października 2019 pełnił obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego. W oficjalnej części udział wzięło kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, gdzie przybyłych w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewa Mikołajczyka, przywitał podinsp. Krzysztof Kapturski - z-ca naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej. Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia mł. insp. Dariusz Zaremba odczytał rozkaz Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr. Jarosława Szymczyka o powołaniu na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Michała Ledziona.

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk pogratulował insp. Michałowi Ledzionowi i życzył dalszych sukcesów w służbie. Obejmujący stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu podziękował za zaufanie jakim został obdarzony.

Insp. Michał Ledzion urodził się w 1970 r. w Łodzi. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Dotychczas związany był z pionem kryminalnym i prewencyjnym. Zajmował różne stanowiska w strukturach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, jak i w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

Od 1 października 2019 pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

 

  • Umundurowani policjanci stojący w szeregu
  • Umundurowani policjanci stojący w szeregu
  • Umundurowani policjanci stojący w szeregu
  • Umundurowani policjanci stojący na sali
  • Umundurowani policjanci stojący w szeregu
  • Umundurowani policjanci stojący w szeregu
Powrót na górę strony