Włamywacze w rękach garwolińskich policjantów - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Włamywacze w rękach garwolińskich policjantów

Data publikacji 17.06.2019

Policjanci z komendy w Garwolinie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. 33- i 38-latek włamali się do jednego z domów na terenie miasta. Przestępcze plany pokrzyżowali im mundurowi. Za włamanie grozi do 10 lat wiezienia.

W piątek rano dyżurny komendy powiatowej policji w Garwolinie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o dwóch podejrzanych mężczyznach, którzy włamali się do domu na terenie Garwolina. Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce mundurowych. Policjanci zareagowali błyskawicznie i już po chwili zjawili się pod oknami domu. W domu policjanci zobaczyli dwie osoby.

Mężczyźni schowali się na strychu próbując uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Ich wysiłki spełzły na niczym. Po chwili byli już w rękach policjantów i trafili prosto do celi. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Dodatkowo okazało się, że młodszy z mężczyzn kilka tygodni temu skradł zabawki na terenie miasta oraz dodatkowo był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie już obecnie przebywa.

Sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie. Za włamanie grozi im do 10 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Marek Kapusta

Powrót na górę strony