Północnomazowieckie Forum Bezpieczeństwa - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Północnomazowieckie Forum Bezpieczeństwa

W ramach 100. rocznicy powstania Policji Państwowej odbyło się Północnomazowieckie Forum Bezpieczeństwa. Patronat nad tym wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka. Prelegentami byli m.in.: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski oraz Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Ciechanowie podinsp. Piotr Mitter.

Największe regionalne wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu, zorganizowane w ramach 100. rocznicy powstania Policji Państwowej odbyło się w Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych PWSZ w Ciechanowie. Patronat nad tym wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka.

W Północnomazowieckim Forum Bezpieczeństwa „Policja w służbie Rzeczypospolitej Polskiej Historia-Teraźniejszość-Perspektywy” wzięło udział 13 prelegentów. Ponad 100 uczestników miało okazję wysłuchać ciekawych wykładów dotyczących bezpieczeństwa w różnych wymiarach. Była mowa o terroryzmie, bezpieczeństwie w ruchu drogowym ale również pojawiły się informacje dotyczące przedwojennych ciechanowskich policjantów. Podczas konferencji wystąpiło wielu znamienitych gości, którzy w swoich prelekcjach przedstawiali najważniejszy temat, który dotyczy każdego z nas czyli BEZPIECZEŃSTWO.

Autor: kom. Jolanta Bym

  • Umundurowane policjantki stojące przy stole
  • Osoby siedzące na sali wykładowej
  • Umundurowany policjant stojący przy mównicy
Powrót na górę strony