Stracił prawo jazdy po tym, jak driftował na rondzie - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Stracił prawo jazdy po tym, jak driftował na rondzie

Data publikacji 04.02.2019

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu zatrzymali kilka dni temu prawo jazdy 28-letniemu kierowcy bmw, który driftował na rondzie.

Funkcjonariusze z radomskiej drogówki pełniąc służbę nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli na rondzie na ulicy Warszawskiej bmw na angielskich numerach rejestracyjnych, którego kierowca celowo wprowadzał pojazd w poślizg stwarzając tym samym zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci natychmiast zareagowali i zatrzymali auto do kontroli, za którego kierownicą siedział 28-letni mieszkaniec Radomia. Za stworzenie zagrożenia policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu. W takich przypadkach minimalny zakaz prowadzenia pojazdów to co najmniej 6 miesięcy.

Autor: Justyna Leszczyńska

 

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu - POWIADOM NAS!

Zanim wyślesz zgłoszenie sprawdź, na terenie której jednostki Policji popełniono wykroczenie. Odpowiedni wybór przyczyni się do szybszej reakcji na zarejestrowane zdarzenie.

Koniecznie opisz:

Data, godzina zdarzenia, miejscowość, droga/ulica, numer rejestracyjny ujawnionego pojazdu

Podaj również:

Zgłaszający: Imię i Nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy.

 

WAŻNA INFORMACJA

Przesyłając materiał filmowy na stopagresjidrogowej.kwp@mazowiecka.policja.gov.pl wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie (w tym upublicznienie) w celach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (cechy identyfikacyjne pojazdów, wizerunki uczestników zostaną zasłonięte w sposób zapewniający ochronę danych osobowych).

 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony