Aktualności

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu z okazji Święta Służby Cywilnej

Data publikacji 08.11.2018

Z okazji Święta Służby Cywilnej, w imieniu własnym oraz Kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pragnę serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom Policji garnizonu mazowieckiego za wysiłek i codzienną pracę.

Chciałbym podkreślić, jak wielką rolę odgrywacie we właściwym funkcjonowaniu administracji publicznej. Bez wątpienia jesteście Państwo ogromnym wsparciem także dla naszej formacji.

Wymowne jest to, że Wasze święto obchodzone jest 11 listopada, w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w tym roku wyjątkową, bo setną.

Bez pracowników administracji publicznej, zarówo sto lat temu jak i obecnie, nie byłoby możliwe właściwe funkcjonowanie państwa, a także naszych małych ojczyzn – województw, powiatów czy gmin.

Państwa doświadczenie, wysokie kompetencje oraz gotowość do działania i nowych wyzwań mają ogromny wpływ na wysoką jakość funkcjonowania mazowieckiej Policji.

Przyjmijcie Państwo proszę życzenia wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, satysfakcji z wykonywanych zadań oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

 

insp. Tomasz Michułka

Komendant Wojewódzki Policji

zs. w Radomiu

Powrót na górę strony