Dzień otwarty ciechanowskiej policji na stadionie MOSiR - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Dzień otwarty ciechanowskiej policji na stadionie MOSiR

Data publikacji 12.09.2018

Funkcjonariusze z ciechanowskiej komendy zorganizowali dzień otwarty, który odbywał się na terenie stadionu MOSiR w Ciechanowie. Policjanci przygotowali stoisko z ofertą dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji, a także tor przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji.

Wczoraj na terenie stadionu MOSiR w Ciechanowie, Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie przygotowała tor przeszkód, na którym osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji mogły sprawdzić swoje umiejętności. Test sprawności fizycznej to jeden z elementów procesu rekrutacji. Maksymalny czas w jakim trzeba pokonać przeszkody to 1 m 41 s.

Funkcjonariusze wraz z pracownikiem z Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Była to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy. Mundurowi opowiadali jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie w Zespole Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku .

Informację znajdziecie Państwo również na stronie: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/praca/sluzba-w-policji/168,Sluzba-w-Policji.html

 

Autor: kom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony