Aktualności

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułki z okazji Święta Policji

Data publikacji 23.07.2018

Policjantki, Policjanci, Pracownicy Policji garnizonu mazowieckiego

W tym roku przypada 99. rocznica powstania Policji Państwowej. Już tylko rok dzieli nas od okrągłego jubileuszu - 100-lecia powołania do życia formacji, której nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa.

W dniu Święta Policji dziękuję Państwu za poświęcenie, oddanie i ofiarność. Jesteście blisko ludzi i niesiecie pomoc tym, którzy jej potrzebują. Dwie trzecie społeczeństwa dobrze ocenia pracę Policji, a prawie 90 procent czuje się bezpiecznie w miejscu zamieszkania.

Proszę przyjąć ode mnie i całego kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu słowa uznania za poświęcenie i odwagę, z jaką troszczycie się o bezpieczeństwo i spokój obywateli.

Pragnę serdecznie podziękować także wszystkim pracownikom Policji. To dzięki Waszej pracy możemy skutecznie walczyć z przestępczością i dawać gwarancję poszanowania prawa.

Życzę Państwu, aby każdy dzień służby i pracy przynosił Wam osobistą satysfakcję i zadowolenie, a Wasze działania spotykały się z ludzką życzliwością i przychylnością.

Proszę także o przekazanie moich najserdeczniejszych podziękowań oraz wyrazów szacunku Państwa rodzinom i najbliższym, którzy wspierają Was w codziennej służbie i pracy.

Najlepsze życzenia kieruje także do emerytów i rencistów Policji oraz przedstawicieli rodzin policyjnych, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

insp. Tomasz Michułka

Powrót na górę strony