Kryminalni zatrzymali nietrzeźwego kierowcę - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Kryminalni zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Data publikacji 09.07.2018

Informację o kolizji na ul. Żeromskiego, dyżurny żyrardowskiej komendy policji otrzymał w sobotę wieczorem. Według świadków kierowca mógł być pijany. Mimo że uciekł to wolnością nie cieszył się zbyt długo. 24-letni żyrardowianin został zatrzymany przez kryminalnych i usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

W sobotę wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał informację o kolizji na ul. Żeromskiego w Żyrardowie. Z relacji świadków wynikało, że z samochodu uciekło dwóch młodych mężczyzn. Na miejsce pojechali także kryminalni, którym kilkanaście minut zajęło zatrzymani kompletnie pijanych 24-latków. U jednego z nich badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile, u drugiego ta granica została przekroczona.

Policjanci ustalili i zebrali dowody na to, który z mężczyzn kierował, usłyszał on zarzut nie tylko kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości ale także niestosowania się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. 24-latkowi grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: asp. Agnieszka Ciereszko

Powrót na górę strony