Aktualności

Mazowieckie i świętokrzyskie drogi pod czujnym okiem policyjnego Sokoła - “Bezpieczny weekend - Wielkanoc 2018”

W przeddzień zbliżających się świąt główne drogi przebiegające przez Mazowsze były patrolowane z pokładu śmigłowca z Zarządu Lotnictwa Policji Komendy Głównej Policji. Policjanci z mazowieckiej drogówki, którzy pełnili służbę w powietrzu, nadzorowali także krajową „dziewiątkę” na terenie województwa świętokrzyskiego.

Ze względu na spodziewany zwiększony ruch osób i pojazdów związany z przemieszczaniem się w celach spotkań rodzinnych, rekreacyjnych, czy też bezpośredniego uczestnictwa w uroczystościach religijnych mazowieccy policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym wykorzystali dzisiaj w służbie śmigłowiec.

Lekki śmigłowiec wielozadaniowy czyli Sokół miał do wypełniania kilka zadań. Ale przede wszystkim miał zapewnić bezpieczeństwo podróżującym przez Mazowsze oraz cześć świętokrzyskiego. Policjanci, którzy pełnili służbę na pokładzie helikoptera zwracali szczególna uwagę na to czy drogi krajowe nie są zakorkowane.

To już kolejne święta, które odbywają się pod czujnym okiem policyjnego Sokoła. Podobne działania odbędą się w poniedziałek.

 

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony