Za darmo zrobisz przegląd samochodu - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Za darmo zrobisz przegląd samochodu

Data publikacji 25.10.2017

Jutro (26.10) oraz w piątek policjanci mazowieckiej drogówki wraz z diagnostami i uczniami Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu będą prowadzili bezpłatne przeglądy samochodów. Serdecznie zapraszamy kierowców do sprawdzenia własnych pojazdów przed sezonem zimowym!

Policjanci Wydziału Ruchu drogowego KWP zs. w Radomiu wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu przygotowali edycję akcji „SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”.

26 października policjanci WRD oraz diagności i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu w ramach kontroli drogowych prowadzonych na terenie Radomia przeprowadzą sprawdzenie działania i ustawienia świateł pojazdów. Sprawdzanie pojazdów odbędzie się w godz. 8.30-12 w zatoce do kontroli pojazdów przy Al. Solidarności w Radomiu.

27 października 2017 w godz. 8-15 w Stacji Kontroli Pojazdów przy ZSS (ul. 25 Czerwca 66) w ramach zajęć praktycznych uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych pod opieką diagnostów i przedstawicieli WRD KWP zs. w Radomiu dokonają przeglądu i regulacji świateł w pojazdach, sprawdzą działanie amortyzatorów, skontrolują układ hamulcowy wraz z płynem hamulcowym, sprawdzą zawieszenie, udzielą porad na temat prawidłowego utrzymania stanu technicznego oświetlenia pojazdu.

Serdecznie zapraszamy kierowców do sprawdzenia własnych pojazdów przed sezonem zimowym!

 

WRD/RJ

 

Powrót na górę strony