Ponad 100 gramów amfetaminy nie trafi na rynek - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Ponad 100 gramów amfetaminy nie trafi na rynek

Data publikacji 13.10.2017

Sochaczewscy policjanci ustalili i zatrzymali 32-latkę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przy kobiecie i w jej mieszkaniu kryminalni znalexli w sumie ponad 100 gramów amfetaminy. Wczoraj kobieta usłyszała już zarzut. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Sochaczewscy kryminalni ustalili, że 32-letnia mieszkanka miasta może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Do jej zatrzymania doszło we wtorek w centrum miasta. Kobieta była bardzo zaskoczona obecnością policjantów. Funkcjonariusze sochaczewskiej komendy znaleźli w jej samochodzie 21 foliowych torebek z białym proszkiem. Jednak to nie wszystko, podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety, okazało się, że w schowanym słoiku jest jeszcze 100 gramów amfetaminy.

Policjanci zatrzymali i osadzili 32-latkę w policyjnym areszcie. Wczoraj została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż. szt. Agnieszka Dzik/AC

Powrót na górę strony